Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen friss a leheletü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen friss a leheletünk csókolózásnál?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy előtte fogmosás, rágó, de egy többórás randi alatt eszik, iszik az ember, ha végén kerül sor a csókra, akkor nem lesz büdös a lehelet? Illetve mit lehet tenni ellene? Az egész randit mégsem rágózhatom végig, meg a zt sem mondhatom, hogy várj 5 percet amig rágózom kicsit.

2013. jún. 11. 20:50
1 2
 11/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Orbit cukor, negro
2013. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
én is újhagymára gondoltam :P
2013. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi eleinte rágóztunk csak minden tali előtt.. később már nem fog érdekelni hidd el. És amúgy én is megcsókolom rögtön ébredés után, nem rohanok rögtön fogat mosni.
2013. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez mindenkivel így van. Először mindenki úgymond "kinyalja" magát, öltözködésben is, de egy idő után nem fogod tudni minden alkalommal kihozni magadból a tökéletes egyedet. Jó pár alkalom után már nem feltétlenül veszed fel a legjobb ruhádat, egy egyszerű otthonkában is mutatkozni fogsz a párod előtt, mert beleunsz, hogy mindig kinyald magad. Ugyan ez a lehelettel is. Ezt persze ne úgy értsd, hogy ne moss fogat, és ne ápold a szádat stb (szőrtelenítés...) de ami természetes, az természetes. Hidd el, eleged lesz abból, hogy minden reggel kirohanj fogat mosni csók előtt.


Tanácsolni pedig azt tudom, hogy vigyél magaddal mindig szájsprayt, vagy szájvizet. Ha pasi vagy, utóbbi nyilván kétséges, mivel nincs táskád, amibe bele tehetnéd. Szóval ha pl kajáltok valahol, mindig menj ki utána a mosdóba, és szedd rendbe magad, akkor úgy sem látja a lány.

2013. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszike, nagyon sokat segitettél kedve utolsó :-) Én inkább az első csókra gondoltam, randizáskor, mintsem reggeli csókra - az már az együttélés része nálam, akkor nyilván nem fogok rohanni fogat mosni.
2013. jún. 12. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!