Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van itt, akinek mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt, akinek mindenki azt mondja, hogy semmi baj vele, helyes/szép, és simán lehetne barátnője/barátja, mégis állandóan túl kevésnek, csúnyának, visszataszítónak érzi magát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nyomi arcom van. De most ne kérj képet, már küldtem másnak is, ők is azt mondták, h jól nézek ki, meg élőben is ezt mondják, én mégsem így érzem.
2013. jún. 12. 20:15
 12/15 anonim válasza:

Nem akartam képet kérni, ugyanis teljesen lényegtelen, hogy néz ki egy férfi arca. Egy nő számára sokkal többet jelent az, hogy mit gondolsz magadról, mint ami valójában vagy. Ezért lenne fontos megérteni a sok panaszkodó férfitársamnak, hogy senki nem fog többre tartani annál, mint amennyire saját magadat tartod.

Egy randin a csajt az fogja elriasztani, hogy folyamatosan aggódsz az miatt hogy nézel ki, zavarban vagy, nem tudsz folyamatosan beszélni vele, felszabadulni. Ahelyett hogy saját magaddal foglalkozol, próbálj a lányra figyelni inkább.

2013. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez velem nincs így, én randin jól elvagyok, jó a szövegem, tudok szórakoztató is lenni, és intellektuális témákról is bárkivel elbeszélgetek. A baj az hogy szexuális téren nincs önbizalmam, azaz az intim lépéseket nem igazán merem megtenni, mert mindig úgy érzem, hogy a másik biztos csak emberként tart érdekesnek, de nem tudom elhinni, hogy férfiként vonzónak tartana.
2013. jún. 12. 20:32
 14/15 anonim válasza:
Én egoista vagyok, úgyhogy nekem ilyen problémám nincs, viszont szexuálisan én is bizonytalan voltam sokáig, mert későn vesztettem el. Általában a szex úgy zajlott, hogy elvettem amit akartam és kész :D nem igazán érdekelt a csaj mit gondol. Ez akkor oldódott meg, amikor összejöttem egy nálam jóval idősebb középkorú nővel, aki megtanított sok mindenre a szexel kapcsolatban, még élvezte is :D azóta nincsenek ilyen problémáim. Ha más nincs gyakorolj egy "hivatásossal"
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok vele :(
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!