Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak moziba a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak moziba a lánnyal?

Figyelt kérdés

Zudom, hogy ez hülye kérdés :D. Egy hete vagyok együtt a lánnyal de sajnos nem tudtunk azóta találkozni.Másnaposok 3-ra megyünk és arra lennék kiváncsi, nem nagyon szoktam moziba járni, hogy átkaroljam vagy olyan a szék hogy nem lehet vagy kényelmetlen akkor hogyan?

Úgy gondoltam, hogy én fizetem a jegyét gondolom ez természetes.Szóval mit csináljak?


2013. jún. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amőbázzatok
2013. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nézzétek a filmet,de háttal!
2013. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Minden moziban mások a székek. Ha elég magas vagy simán áttudod karolni de ha becsápolsz elém a film alatt akkor letépem a kezed. Viccet félre téve inkább csak fogd meg a kézfejét ez nem olyan tolakodó és ha odabújik a válladhoz akkor nyert ügyed van.
2013. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fogd meg a kezét :)
2013. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT !
2013. jún. 13. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A Másnaposok 3 az nagyon romantikus :D Fogd meg a kezét és mosolyogva nézz rá, ha jól fogadja akkor bármi történhet utánna :)
2013. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Karold át a vállánál, ha kényelmetlen, akkor majd úgy is hozzád bújik:) vagy fogd meg a kezét. Esetleg ha oda eljuttok, akkor ujjazd meg.
2013. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!