Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy lánynak nem tetszik a külsőm, de a személyiségem igen és emiatt hiányzik neki a társaságok?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Én többet szerettem volna mint barát, de egyik ismerősömnek urta, hogy nem tetszem neki, ennek ellenére ismét találkozni akar vele a lány

#lány #külső. Belső
2013. jún. 13. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*találkozni akar velem a lány. Bocsi mobilról nem olyan könnyű :)
2013. jún. 13. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:
igen létezik :) én is így voltam vele.. a srác nem tetszett egyáltalán . de belülről nagyon megfogott. nagyon jól éreztem magam vele.. és beleszerettem :) boldogok vagyunk... 1 éve együtt :) Ahogy tartja a mondás.. szépséget nem eszik kanállal.. és idővel mindenki megszépül :) mára már ha ránézek az jut eszembe hogy nála jobb képűbb pasit nem is találhattam volna. pedig mondom az elején azt mondta á barátnál több nem.. de a szívem beleszólt :D
2013. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez egy olyan ördögi kör amiben nekem is volt részem.... a lényege hogy a csaj rohadtul kedvel de nem tetszel neki... folyton hiányozni fogsz neki és keresni fog mikor meg rájön hogy húú ez a srác nem is tetszik akkor meg 'eldob' aztán ez így megy addig míg te halálosan szerelmes leszel beleörűlsz lépj ki most ha nincs meg a külső vonzalom cseszheted..
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . 2: erre mar sajnos rabattam mert őrülten beleszerettem...
2013. jún. 13. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is létezik. ha megfog a személyisége, akkor utána kiszépül a pasi a szemedben, bár azért ez nem minden lánynál így van. szóval nem lehet tudni, hogy majd veled, hogy alakul ez a dolog. L
2013. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én egy éve szenvedek egy ilyen szituációba szóval kitartás jobb nem lesz csak ha elfelejted...:/
2013. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges. Én is voltam így régebben egy sráccal. Nagyon jó barátok lettünk,de külsőleg egyértelműen nem voltunk egy szinten. Én (nem nagyképűségből) sokkal jobban néztem ki hozzá képest,de mikor kezdtünk jóba lenni,kezdett megtetszeni még a külseje is kicsit. Aztán egyszerűen beleszerettem a személyiségébe. Én többet akartam barátságnál,de ezt sosem mondtam el neki. Féltem hogy megszakad a barátságunk. Később aztán meg is szakadt,és nem értettem,hogy miért. Ő szakította meg velem a kapcsolatot,egyik pillanatról a másikra. Nem is köszönt már, rám sem nézett. Nem értettem. Iszonyatosan fájt,iszonyatosan hiányzott. És az volt a legrosszabb az egészben,hogy nem értettem,miért teszi ezt. Egy idő múlva (kb fél év) újra szóba állt velem,de már nem úgy mint azelőtt. Bunkó volt velem,bántott a szavaival. Aztán az egyik haverja elszólta magát véletlenül. Elmondta hogy szerelmes volt belém a srác. Ekkor minden összeállt. Azért szakította meg velem a kapcsolatot,mert szerelmes volt belém,és úgy gondolta hogy én nem így érzek. Na de bocs,hogy itt sztorizgatok.:D Csak azért írtam,h mások ne kövessék el azt a hibát,amit ő. És legyünk bátrabbak:) A külső nem minden. Az a legfontosabb,hogy milyen érzelmeket vált ki bennünk az adott illető.
2013. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy leírtad a történetet. Kb nálam is ez a helyzet. Elkezdtünk ismerkedni, nagyon jól elvagyunk, de én meg nem tetszem neki. Havernak akinek mondta, hogy nem tetszem ugy urta, hogy attól hogy valaki nem helyes még lehet jófej meg okos.

Szóval ő ezt írta, de én beleszerettem, emiatt mostanában nem is beszéltünk, regebben Naponta több órát. Ugy gondoltam.hogy ha nem beszélek vele könyebb továbblépni.Ez nem igaz,hogy könnyebb,de mindegy :) A lényeg, hogy tegnap rám írt,hogy talalkozzunk. Nem tudom mit tegyek...

2013. jún. 14. 07:35
 9/11 anonim ***** válasza:
igen friendzone.
2013. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi lett azóta a dologból?:)
2014. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!