Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, kit választanátok e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kit választanátok e két lány közül?

Figyelt kérdés

1. Szingli csaj, helyeske és kedves.


2. A lány akit hónapokig néztetek titokban, de eddig volt barátja, és most hirtelen szakitott. Viszont emiatt minden borzasztóan komplikált körülötte.



Hmm?


2013. jún. 15. 05:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, olyan meg nem kell aki nem tetszik csak azért, hogy legyen. Erre a hülye kérdésre ilyen válasz futotta tőlem.
2013. jún. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen hülye kérdés, de a szituáció is elég olyan... :)


most éppen adott ez a választási lehetőség és kiváncsi vagyok mások álláspontjára.

2013. jún. 15. 05:45
 3/10 A kérdező kommentje:
mindkét csaj bejövős, viszont a 2. jobb. Viszont a szakitása elég macerás és az ex is ott ólálkodik a közelében
2013. jún. 15. 05:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vesd rá magad mindkettőre.
2013. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a kettő bejövős, akkor én azt választanám amelyikkel kevesebb probléma van. Ha nem jön össze, akkor a másik addigra kihisztizi magát.
2013. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1 szabályom van: az új mindig jobb!


Nyilvánvalóan az első.


Ha valakiről sokat ábrándozol, hajlamos vagy olyan tulajdonságokkal is felvértezni, amikkel nem is rendelkezik. Meg ha nem jön össze a 2., már nem mehetsz vissza az egyeshez, hiszen azt fogja érezni, hogy ha nincs ló, jó a szamár is.

2013. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os jól mondja, ábrándozol, aztán csalódsz. De neked kellene eldönteni. Szerintem belül már rég tudod hogy a második kell. Érdekes, hogy az elsőre szántál három szót, a másodikra pedig másfél sort.
2013. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 2-esre mindenképp nyomulnék, az 1-est pedig talonban tartanám :)
2013. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megpróbálhatod mindkettőt. Nem tanácsos egyszerre csak egyre nyomulni, tapasztalatból mondom nem árt egyszerre több lábon állni..;)
2013. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A rizikósabb. A második.
2013. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!