Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy összevissza csajozgatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy összevissza csajozgatós pasitól az a szöveg hogy "Rólad mindig tudtam hogy te nem egy egyéjszakás csaj vagy"?

Figyelt kérdés
Ő nagy csajozó, sok-sok nője volt már, csak szexre is megy sokaknál. Nálam is próbálkozik, de én más vagyok. Mármint nehéz eset, mert 23 éves leszek és szűz vagyok még, tehát jah...De ezt mondta "Rólad mindig tudtam hogy te egy normális és aranyos lány vagy, aki nem egy éjszakára való" meg hogy "Ha egyszer összejövök veled, nem csak 1 éjszakára szeretnélek" De sz*r szöveg :D de mit akar ezzel?
2013. jún. 15. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azt akarja, hogy bedőlj neki és te is az egyik legyél az eddigiek közül


24/F

2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak az éjjel nappal budapest kristófkáját idézted volna!
2013. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy aranyos lány vagy. Nőj fel legalább a csajig.
2013. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni
2013. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet kiélte már magát és miattad megváltozna veled komolyan gondolná
2013. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, a szavakon kár rágódni, azt is mondta már hogy "egy rendes csaj vagy" de azt is mikor valami olyat mondtam hogy "na, tipikus nő vagy". Szóval kár a szinonimákon rágódni.


Az a baj egyébként, hogy kezd beszédíteni pedig tudom hogy milyen. :/

2013. jún. 15. 15:33
 7/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor veszitsd el a szuzessegedet,es szamits arra,hogy csak egy ejszakara kellesz,ha megis lenne folytatas,akkor orulj neki amig tart.
2013. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be neki! Velem megtörtént. Tele van a világ ilyenekkel. Beszédítenek és utána csak megdugnak. Életem legnagyobb hibája volt, de nagyon szerettem. Valahogy belül tudtam, hogy rossz amit csinálok, de szerettem és azt tettem amit ő akart, manipulált. A szív erősebb az észnél! Ne hidd el, hogy megváltozna, mert nem fog senki sem megváltozni ilyen hamar. Ez csak egy jó tanács, lehet, hogy más, de sajnos ezt nem tudom elképzelni...
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alfahímek nagyon ismerik a nőket, pontosan tudják, mit akarsz hallani. :) Ez így sablonosnak hangzik, de hidd el, tényleg így van!!! Én próbáltam is egyébként, az egyik volt szexpartneremmel szórakoztam, chaten ismerkedtem vele csendes szűz lányként (amilyen ugye nem vagyok) hát b@szki, nem ugyanaz a pasi volt, elképesztően ügyesen manipulálnak ezek a fickók! Szóval kérdésedre a válasz:szexet akar. :) Ha Te is akarod, vágj bele, a legtöbb alfahím nagyon odateszi magát az ágyban! ;)
2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

15:52

Az a baj hogy én is így vagyok vele, hogy tudom hogy rossz amit csinálok, de nagyon durván beszédít minden egyes szavával. Pont ez az hogy az eszem tudja hogy "Na most megint hazudik" hányszor volt már, hogy mondtam neki hogy "Jaj csak kamuzol nem is igaz" mert éreztem hogy hazudik, de mindig meggyőzött hogy nem hazudik. De a női megérzésem nagyon durván csilingel mindig, hogy itt valami nem oké. Meg az a baj hogy nagyon-nagyon vonzódom hozzá. Eleinte pedig nem érdekelt annyira, az első 3 randiról úgy jöttem el hogy nem akarok tőle semmit, de most meg már iszonyat oda vagyok érte :(

Na de megpróbálkozom vigyázni vele. Mondjuk könnyen nem fog tudni megd*gni az biztos...

2013. jún. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!