Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is perverz vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is perverz vagyok, mert első randin erekcióm volt? Lányok ti is ezt csináltátok volna az első randin?

Figyelt kérdés
Randiztam egy aranyos lánnyal a lány elég kirívó ruhát vett fel szerintem és hát erekcióm lett a lány ezt sajnos észrevette és azt mondta Jézusom, szerintem most hagyjuk abba ezt az egészet és elment. Úgy érzem nagyon megalázott ez a helyzet. Mit tehettem volna?
2013. jún. 15. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami prűd szűzribi volt, ha így beijedt, egy komoly nő nem csinál ilyet. Ne foglalkozz vele.
2013. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó jajj. Szerintem nem gáz egyáltalán. A lány biztos azt hitte, hogy csak le akarod fektetni, de gondolom nem így van. Én nem tettem volna említést róla, ez természetes ösztönös reakció volt amit nem nagyon tudsz irányítani.
2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez sokszor nem is akaratlagos, hanem természetes testi reakció, semmi köze a perverzióhoz. Aki ilyenen fennakad, azért nem is kár, hidd el!
2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy sokan nem ismerik a perverz szo jelenteset,es hasznaljak minden helyzetben annak ellenere hogy helytelenul,es negativ ertelemben.Az erekciodat nem tudod szabalyozni,ugyhogy szerintem jarjal sokat nudista strandra,es nehany alkalom utan mar nem lesz ezzel gond,es igy nem kell feszelyezve erezned magad,mert a feszelyezettseg miatt erosodhet az erekcio,(ezt ugy ertem,hogy minel jobban frusztralod magad annal nagyobb az eselyed az erekciora).
2013. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes reakció, bármennyire is ciki egyes helyzetekbe. De velem is volt egy hasonló, amikor még a metrón megláttam azt a lányt egy elég kirívó ruhában akkor még semmi ilyen nem volt, de már akkor is jól megnéztem. Persze akkor adódott egy alkalom és odamentem hozzá megismerni. Majd facebookon elkezdtünk chatelni, meg telefonon is beszélgettünk, majd elhívtam az első randira. Ez volt tavaly. Akkor is egy hasonló ruhában jött. Már a szemem kikerekedett amikor megláttam és ő amikor odajött puszit adott akkor egyből felállt nekem is mert még meg is ölelt, ez természetes reakció, sajnos nem lehet ezt irányítani.

Az a lány is meglepődött ezen, de ő legalább nem ijedt be mert okos, és tudja hogy ezek olyan dolgok amikről nem nagyon tehet az ember.

A csaj valószínű nem tudja hogy mik ezek ezért ijedhetett be, szerintem hagyd a csajt, mert még nem komolyodott meg sajnos.

Én összejöttem a csajjal ugyan a végén, de hamar szakítottunk :S

2013. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez természetes reakció. Hány éves a leányzó? Mert elg éretlenke...
2013. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig idős 26 éves
2013. jún. 15. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki felvesz egy melllengetős p.csaruhát, majd kiakad egy erekción az egy idióta prűd k.rva. Nem te vagy a hibás.
2013. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egészen biztos, hogy valami kúrógép trófeagyűjtőnek hitt, és azért lépett le. Néhány nő eléggé rugalmatlan és gyorsan ítélő ilyen téren. Ez már egy rossz pont róla, ami miatt kevésbé kell sajnálnod, hogy így alakult. Nade hogyan vette észre? Talán biciklinadrág volt rajtad? Egyáltalán mit keresett a tekintete arrafelé?


31F

2013. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!