Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit? Csinaljaktalizok majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit? Csinaljaktalizok majd egy szep szoke 17eves lannyal nemattuk meg egymast csak fb. nbeszelgettunk es talizni fogunk. Mit varjak tole azt mondta h nemfogom megbanni. Kerdezem tole hkettesben tali vmikorazt mondta nagyonjolhangzik.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lannyalfb.n es talizunk nemfogom megbanni h talizunk ketteseben most akkor mi?
2013. jún. 16. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Először megtanulhatnál írni b*zdmeg
2013. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
remélem neki nem így írsz .
2013. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi csak gyorsan akartam megkerdezni mert lenerul a telom es nem otthon vok mert nyaralunk. Es nincsen toltom nem hoztam el :-\
2013. jún. 16. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Menny és legyél tökös gyerek! Ha tetszik, fejezd ki! Ő is kifogja, valószínű.
2013. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mire számitsak ? Mert azt nondta h 1. nem fogom megbanni

2. En. Kettesben tali valamikor ? Ő nagyon jol hangzik!

2013. jún. 16. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

még mindig meg akar dugni!

Hányszor kérdezed ezt még meg?

2013. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Remélem megtanít helyesen írni; azt tényleg nem bánnád meg, te büdös proli!


Mindenesetre ha coitusra kerülne a sor, akkor védekezzetek, nehogy nekem ilyen alja nép szaporodjon!

2013. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!