Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! Nem fog ezért könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Nem fog ezért könnyűvérűnek tartani?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, aki nagyon sokat jelent nekem...hogy is mondjam Ő több, mint barát, nekem nagyon bejön, ő az, akinek mindig mindent elmondhatok, ha szomorú vagyok megvígasztal, felvidít, de persze ugyanúgy Ő is számíthat rám, akármikor, bármit megtennék érte...Szóval filmet néztünk, közben folyamatosan beszélgettünk, csipkedett, csikizett, én hozzá bújtam, ő meg megfogta a fenekem, és a mellemet, és hagytam neki...Nem fog emiatt könnyűvérűnek/könnyen kaphatónak tartani, mert úgy tudom ezt a férfiak úgy veszik le, hogy "ha nekem meg engedi, másnak is", de én tényleg nem engedném másnak, csak neki, épp ezért tudni szeretném, hogy szerintetek most mit gondol rólam? (ő az első pasijelöltem) :((( 19/l

2013. jún. 16. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán látszik hogy ő többet akar ez még nem volt olyan durva csak megkapta a jelet hogy szabad nálad a pálya több lesz mint egy barátság.
2013. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jártok, addig szerintem ne engedj ilyeneket, mert nehogy kihasználjon és olyat gondoljon, h ha ilyet is engedsz miközben nem jártok,akkor mást is!:)
2013. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, ez még nem durva, hajrá fiatalok! :)
2013. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)) köszönjük
2013. jún. 16. 20:34
 5/6 anonim válasza:
Ne engedd máskor, mert legközelebb már meg is fektet és aztán meg továbbáll. Légy óvatos. Amúgy hány éves vagy?
2013. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2013. jún. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!