Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy nem hozzám való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nem hozzám való lány. Hogyan kaphatnám meg?

Figyelt kérdés
21 vagyok, a lány velem egyidős. Én dolgozom, ő egyetemista. Nagyon különböző az életvitelünk, legalábbis abból, amit látok (Facebook) belőle. Csendben figyelem online őt, a való életben meg alig látom valahol és akkor is általában barátnőjével, barátjával van. Mindig kedves velem, köszön, megkérdezi, hogy mi újság és érzem, hogy őszintén érdekli is, de félek. Félek, mert egy olyan lány, aki anyagilag jóval jobban áll, mint én. Trópusi nyaralások, golf, márkás cuccok stb. Aztán ő egyetemista, én nem. Próbáljam meg, vagy inkább felejtsem el?

2013. jún. 16. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejts el, de ne az anyagi különbségek miatt.

"a való életben meg alig látom valahol és akkor is általában barátnőjével, barátjával van"

Van barátja.


17/L

2013. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenekből lesznek az emerrablók.
2013. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek #1-gyel. Nem a különböző életvitel a legnagyobb probléma. Sőt, ettől még vbőven lehetne hozzád illő.

Ha a barátot úgy értetted, hogy pasija, szerintem felejtsd el. Ne rondíts bele más kapcsolatába.

Ha nem a pasija, akkor most egy próbát miért ne érhetne meg?

Az anyagi és tanulmány beli különbségek, hacsak nem társulnak más életvitelbeli és szemléletmódbeli eltérésekkel, sokszor ám nem jelentenek akkora problémát, mint hiszik.

2013. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barát = haver és nem pasi. Több, mint két éve nincs pasija, ezt tudom biztosan.
2013. jún. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!