Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljen teljes életet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljen teljes életet egy ember, ha tudja, hogy az ideáljai elérhetetlenek számára?

Figyelt kérdés
Persze, lehet mondani akárhányszor, hogy nem szabad feladni, meg többet kell próbálkozni, de azért egy nem jó adottságokkal rendelkező ember elég valószínűtlen, hogy olyan mellett köt ki, aki kaphatna jobbat is. A "mindenki keressen a saját szintjén" meg szerintem azért akárki akármit mond, egy félmegoldás. Bennem legalábbis biztos mindig ott lenne, hogy mennyivel jobb lenne olyannal, akire igazán vágyom.
2013. jún. 17. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor a válasz: Sehogy.
2013. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engem tökre nem érdekel milyen a szintem? Miben a szinted? A külsőségeben? Hosszú távon nem annyira számít, mert idővel mindenki megcsúnyul és akkor már tényleg nem a külsőségek számítanak.
2013. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne gyártsd magadnak ideálokat, ennyi az egész.
2013. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én anno beleszerettem a Disney hercegnőbe. Tudtam hogy elérhetetlen, de szereztem szamarat a ló helyett. Azóta már annyit kapott az a plüss, hogy ha leejteném összetörne.
2013. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2. az a baj, hogy általában azoknak a lányoknak van olyan személyisége, amilyet én keresek, akik szépek is. Nekem az tetszik, ha egy lány magabiztos, érzi, hogy jó csaj, kicsit fennsőbbségesen viselkedik. Az átlagos lányok általában túl kedvesek, simulékonyak, amivel amúgy semmi gond nincs, de belőlem pont az ellentéte vált ki vonzalmat..
2013. jún. 17. 15:02
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg "hosszú távon mindenki megcsúnyul".. Persze, meg mindenki meg is hal. De azért addig nem mindegy, hogy hogyan élsz, ha érted az analógiát.
2013. jún. 17. 15:05
 7/22 anonim ***** válasza:

Elég perverz ízlésed van, már bocs.


Ebből lesz húsz év múlva az, hogy befizetsz egy dominához. :D Nem hiszem, hogy ez olyan elérhetetlen lenne...

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát tudod a lányok is azt várják, hogy legyen önbizalmad, férfias kisugárzásod.... blabla.... Te rendelkezel ezzel?....
2013. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát... ez szívás...
2013. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Rendelkezem amúgy. Csak én tudom, hogy mennyire nincs önbizalmam, mások nem így látnak.
2013. jún. 17. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!