Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segít. Setek, most mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít. Setek, most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe kb 2 éve szerettem bele, sose volt köztünk több barátságnál, de amolyan legjobb barátok vagyunk, tudom, neki bármit elmondhatok, ha azt mondom neki, hogy csak neki mondom el akkor azt tudom, hogy tényleg kettőnk között is marad. " éve mikor megismertem rögtön beleszerettem, azóta nem is tudok más lányra úgy nézni de neki apróbb szünetekkel folyamatosan volt barátja (összesen kettő a két év alatt). A tavasszal már egyszerűen nem bírtam tovább, egyszer mikor egy lazább péntek este iszogattunk a haverokkal írtam neki egy smst, amiben megkérdeztem, hogy ha nem lenne a barátja akkor lenne e esélyem nála, (Ő tud róla, hogy szerelmes "voltam" belé) erre a barátja írt vissza nekem facen, (akit teszem hozzá egyáltalán nem is ismertem) hogy jó lenne ha leszállnék a csajról. Rá egy napra írt Ő is, hogy ne haragudjak, hogy nem válaszolt de nem tudta hogy erre most mit is válaszolhatna meg minden.

"te vagy a legjobb barátom, akinek mindent elmondhatok. tudom, hogy ez így neked szar, de nem tudok mit tenni :c azt meg nem akarom, hogy rosszba legyünk" a válasz törzs ez volt igazából.

kb 2 hete éjfélkor felhívott és fél órát sírt a telefonba, én meg nyugtattam, vigasztaltam, megcsalta a barátja. 2 napja mondta, hogy még nem szakítottak de "szünetet tartanak". Szerintetek tehetek még valamit a magam érdekében, vagy az már teljesen esélytelen, hogy köztünk legyen valami?



2013. jún. 20. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen remenytelen az eset csak ugyelj arra, hogy ne hasznald ki...most támogatnod kell őt, mert ha szünetet tartanak akkor az mar régen rossz...valószínűleg szakítas lesz a vége es ha így lesz talan van eselyed neked is. De lehet ő valoban nem akar toled mast mint baratsagot es nem csak a pasija volt az akadaly..probáld meg én azt mondom, de ez valószínű soká fog tartani meg összejön..

Remelem valamit tudtam segiteni! :)

2013. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem esélytelen sőt ha most el van keseredve használd ki. Mondd meg h szerinted milyen szemét a barátja h megcsalt egy ilyen szép lányt. Mondd neki h ha te lennél a barátja soha nem tennél ilyet és te nagoyn szeretnéd stb...szerintem ez hatna legalábbis nálam tuti ;)
2013. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudnál ötletet adni, hogy mégis mit csináljak, hogy javítsák a helyzeten?
2013. jún. 20. 00:50
 4/10 anonim ***** válasza:

1. volnék. adnék én ötletet, csak nem ismerem a lányt meg téged se..:/ így nehéz olyat mondani ami segíthet

de így ismeretlenbe is azt tudom csak tanácsolni, hogy legyél mellette, érezze hogy rád számíthat és hogy benned megbízhat és nem fordulsz el tőle stb..ezek mind olyan kis apróságok amelyekre, ha odafigyelünk szépen lassan közelebb hozza méginkább egymáshoz az embert. Meg kell próbálni szépen lassan, nem rárontva közelebb kerülni hozzá és valószínűleg belátja, hogy azzal, hogy jártok nem romlana el minden...sőtt egy még szebb szakaszba lépne a kapcsolatotok. Sok sikert!

2013. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már ezzel is sokat segítettél! :)
2013. jún. 20. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lelki szemetesládának használ és vissza megy a pasijához.
2013. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hülye faszija megcsalta, mert féltékeny lett miattad. Itt a lepattanó ziccer öcsém!!!

Ha most nem tudod a gatyáddal felszárítania könnyeit, sosem fogod.

2013. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem az a célom, hogy megd.gjam, szeretem Őt és valahogy vele mindig is hosszú távra terveztem, Ő az egyetlen akivel kapcsolatban így érzek/éreztem.
2013. júl. 17. 19:28
 9/10 anonim válasza:
természetesen legyél mellette most hogy szakító félbe van a pasijával és tegyél neki azért megjegyzéseket sex-el kapcsolatban hogy vinnéd őt ágyba aztán ha onnan rajtad múlik.... legalábbis az én tapasztalataim alapján 1 jó sex után el sem akarja engedni a nő a férfit :D
2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, én most ezt tényleg jó indulatból írom, de szerintem a lány kicsit szemét módon viselkedik veled. Az alapján amit írtál, bár a lány tudja jól h te szereted, mégis mikor megcsalja a pasija pont hozzád megy oda h kisírja a két szép szemét?!?! bele se gondol h neked ez szar?

Szerintem le kéne mondanod róla. Ő nem szeret téged, és persze erőltetheted a dolgot, minden szakításánál bepróbálkozhatsz de sajnos arra nehezen tudnád rávenni h beléd szeressen ha ő csak barátként gondol rád. Szerintem kérdezz rá, szemtől szemben h tudna e pasiként gondolni rád és ha a válasz egyértelmű nem akkor vagy képes leszel te is csak barátként tekinteni rá, vagy pedig ne találkozz vele többet mert ha örökké ő jár csak a fejedben sose lehetsz majd boldog.


Szóval röviden: én teljesen esélytelennek tartom mivel csak érzelmi szemetesládának tart és te csak szívsz ezzel.

2013. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!