Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondogatta hogy mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondogatta hogy mennyire jól nézek ki, de csak szexelni akart velem, attól még őszintén mondhatta?

Figyelt kérdés
Csak szexelt volna velem de nagyon sokszor elmondta hogy bejövök neki külsőleg. Nekem nincs semmi önbizalmam, jó mondjuk jó alakom van, de nem tartom magam jó csajnak. Ha a külsőmet dicsérte többször is, igazat mondhatott? Meg tényleg bejöhettem neki?
2013. jún. 22. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem azt akarja megfektetni, aki bejön neki? Biztos nem az eszedért tetszettél neki.
2013. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem őszinte volt. A szándéka is őszinte és tisztességtelen.
2013. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
drága ezt tegnap már megbeszéltük.
2013. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azon aggódnék, hogy a szépségem érdekel, miközben egyéjszakás csaj lettem.
2013. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!