Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogyan reagálnátok rá ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Szóval, nemrég volt egy randim és a meleg miatt (úgy, hogy randi előtt pólót is cseréltem és illatos is voltam) leizzadtam előtte...Nos amikor köszöntünk egymásnak, akkor ölelés, hát én próbáltam nem túlságosan magamhoz szorítani, az izzadtságom miatt...illatos voltam, de látszott azért, hogy melegem van...ti ezt hogyan vennétek, hogy a srác izzadt a hasánál, hátánál, mellénél? Nem nagyon, de azért látszik...
2013. jún. 23. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... Mindenki tudja, hogy meleg van, az én barátnőm is tudja, hogy naponta 3x fürdök a meleg miatt, de még is büdös vagyok este. Megérti. Elmegyek fürödni negyedszer is. Nincs ebben semmi.
2013. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes... én is szoktam lány létemre, nem várhatom el, hogy 40 °C ban ne izzadjon.
2013. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom ő se fázik.. ölelés belefér.
2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de itt nem a bűzzel van a problémája,hanem azzal,hogy a csávóka izzadt.

amúgy mindegy ki izzad hol,a csajok pisztolytáskával járkálnak,mégsem problémázik egyik srác sem:)

2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Konstatálnám, hogy ő is emberből van. Mit kéne tennem? Ellökni, vagy undorodva, pfujolva elfordulni?
2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gond,sztem mindenkivel igy van,próbálunk ellene tenni de nem nagyon megy,én is izzadok ilyenkor nagyon,és sztem nincs gond ebből L
2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos igen, csak azért gondoltam felteszem a kérdést, mert legközelebb ha szorosan magamhoz ölelem, akkor ne már, hogy az elején el legyen rontva a kedve...
2013. jún. 23. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg fogja érteni :D Mindenki izzad, mint a csata ló :D

Légkondis helyen ölelgesd :D

2013. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond, meleg van mint a pusztulat. :D Jól ment a randi amúgy?
2013. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is napjában 3-4x fürdök, mégse ér semmit, izzadok, mint egy versenyló...


Mondjuk én ilyenkor barátomhoz sem szeretek túlzottan hozzábújni, megsimogatom az arcát, haját, karját, stb, de inkább nem ölelgetem. :D Nem is az, hogy az izzadság undorító, hanem rosszul viselem a meleget, és ilyenkor nagyon meleg a teste. :(


22L

2013. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!