Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdjek bele végre egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek bele végre egy kapcsolatba érzelmek nélkül, vagy keressem tovább az 'igazit'?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, fiú, szüz. Sokáig hozzá sem mertem szólni a lányokhoz ha ismerkedésröl volt szó. Azóta túltettem magam a képzelt problémáimon, leküzdöttem a gátlásaimat, megjelenésben is rengeteget fejlödtem. Önbizalommal sétálok végig az utcán, sok nö tekintetét elkapom, az ismeretségi kör is rendszeresen bókol. Tehát jól érzem magam a börömben, azonban valami gond mégis van. Sosem akartam olyan kapcsolatot, ahol csak tapasztalatszerzés miatt vagyok együtt valakivel. Úgy éreztem mindig, erre nem lennék képes, mert szeretni akarom, a szeretetem öszintén átadni. Az elsö barátnöm úgy éreztem olyan nö, akit mindig is kerestem. Teljesen beleszerelmesedtem, ekkor döbbentem rá, mennyi érzelem tódult fel bennem az évek alatt és mennyire tudok szeretni valakit. Lehet túlságosan is, kis idö után csúnyán szakított. Ekkor teljesen összetörtem és hatalmas csalódást jelentett. Mindent amit felépítettem, összeroppant. Feldolgoztam, túltettem magam rajta. Egy nagyobb szünet után újra elkezdtem randizgatni, volt, hogy naponta több lánnyal is. Nagyrészt sikeresek is ezek a randik, de továbbra sem találom azt akit keresek. Aki meg olyan lenne, annak éppen én nem kellek. Mikor megkaphatok valakit, egyszerüen érdektelenné válik és ez most teljesen összezavar. Testi igényeim nekem is vannak, egy ölelés, egy simogatás nekem is jól esik és a beszélgetések alatt nem könnyü takargatni, hogy áll az egyárbócos :) Azonban nem tudom, hogyan kezdhetnék bele egy kapcsolatba, ahol csupán a külseje kelti fel a figyelmem valakinek, érzelmet nem vált ki belölem.

Bonyolult helyzet, vagy csak én bonyolítom túl, de így nagyon boldogtalan vagyok, még ha mások nem is látják rajtam.


2013. jún. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h sz*rjál a világra és gyere már végre össze egy lánnyal! Téged is mindenki leszarna hidd el.
2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb story of my life.

Én is ebben a helyzetben voltam, nagy szerelem után pofára esés, aztán senkivel nem randiztam, aztán pedig orrba-szájba. És amint zöld lett a lámpa, már fordultam is el. Aztán tavasszal bekerültem olyan helyzetbe, hoyg volt egy lány, nagyon nem voltam szerelmes, de én hülye engedtem a baráti nyomásnak, hogy "na, hülye vagy, hát valaki már csak kéne" ,stb, stb.. 3 hónap után szakítottam a lánnyal, borzasztó volt..

Igazából amíg ezzel a lánnyal voltam, akkor jöttem rá, hogy én még mindig az első lánnyal akarok lenni. Most nagyon úgy tűnik, hogy ő is velem, aztán már ezen dolgozgatok :)

Tehát lehet neked is meg kéne vizsgálnod, hogy tudtodon kívül "nem foglalt-e a szíved"?

2013. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj ezzel! Gyere össze vele, aztán ki tudja, időközben lehet, beköszön egy csomó másik csaj! Sokaknál ez szokott lenni!
2013. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan megtalálod egy idő után azt, aki iránt érzelmeid is vannak, de miért lenne baj, ha addig is jól érzed magad?
2013. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rástartolnék az első barátnőre......
2013. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igaz én még csak 19 éves vagyok ( lány ) , de nekem is valahogy ez a helyzetem, a pasik eléggé kihasználtak már .. mivel én is szűz vagyok sokaknak csak arra kellek ..

Sehol se találom az igazit pedig nagyon keresem, lehet ha nem keresem majd akkor fog felbukkanni :)

Én elhatároztam h ezen a nyáron örült leszek, és élem az életemet ahogyan csak tudom :) Ha ezen a nyáron nem os fogom megtalálni a szerelmet, legalább próbálkozok , és lehet belemegyek egy érzelem nélküli kapcsolatba, és a végén még megszeretem teljesen :)) Lehet neked is ezt kellene tenned, menj el bulizni ismerkedj sok csajjal , és hátha mikor nem is számítasz rá akkor fog felbukkanni az igazi ,aki nagyon szeretni fog és te is őt _)

szóval fel a fejjel ,és sok sikert ;)

2013. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha jelenleg szűz vagy,akkor hogyan voltál együtt egy csajjal eddig?

ezt nem értem.

ha nem dugod meg,alapból nem a csajod,uh itt valami nagyon nem stimmel.


amit meg csinálnék a helyedben-

örömlányoknál tanulj meg dugni,mert tegyük fel összejössz egy jó csajjal és elkezdesz ott ügyetlenkedni a kúrásnál,egy korodbeli,vagy kicsit fiatalabb csaj nem fog tanítgatni téged,hanem dobni fog a francba.

nah szóval szerzel gyakorlati tapasztalatot,aztán kinézel egy olyan lányt,aki testileg tetszik neked és a viselkedése sem megy az agyadra,aztán megtartod.

ennyi.

ha együtt vagy valakivel,először megkedveled,majd megszereted.

ez nem úgy jön jaj megláttam és szeretem.

ez is tiszta óvodás,hogy takargatod a gyíkod ha áll.

alap,ha olyan szitu,hogy feláll a gyíkom mikor kettesben vagyok egy csajjal,akkor azonnal hozzányomom,vagy előveszem és a kezébe adom.

2013. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!