Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a legjobb lánybarátom egyik pillanatról a másikra nem reagál semmire? F/18

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy lánnyal, igazából mindent megosztottunk egymással, gyakran tanácsokat is adtunk. Aztán összejött egy sráccal, de utána is találkoztunk, nagyon jól elvoltunk, meg is beszéltük, hogy újra fogunk találkozni, de egy ideje egyszerűen semmire nem reagál, és komolyan nem tudom, hogy miért, főleg azért, mert egy olyan lányról van szó, aki kivételesen teljesen őszinte és egyenes, tehát megmondja mindig a tutit:D

Van valakinek valami ötlete esetleg?


2013. jún. 27. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátja lehet befenyítette, mert féltékeny rád...
2013. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem meg lett fenyegetve h vagy a pasi vagy te és ha veled szóba áll kidobja és tán annyira szerelmes hogy nem látja át a helyzetet és ezért tűnt el így az életedből
2013. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kómába esett.
2013. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, én is valami hasonlóra gondoltam (nem a kómára...) csak ez meg azért furcsa, mert minden más fiú ismerősével tartja a kapcsolatot... mondjuk az is igaz, hogy talán kicsit a mi kapcsolatunk több volt, mint sima barátság, de mondjuk ezt így nem is nagyon tudom megfogalmazni, hogy mi is volt igazából..:D
2013. jún. 27. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért, mert ő véletlenül sem akar tőled többet, inkább hű maradna a párjához.
2013. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy-két lánybarátom akikkel tényleg jóban vagyok, és hasonlók is történtek. Néha így bemorcosodnak minden ok nélkül, legjobb barátnők is egymásra aztán pár nap/hét után mintha semmi se történt volna.

Ismét egy rejtély a nők kapcsán. :D

17/F

2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem se jutott soha eszembe, h járjunk v ilyesmi, arra akartam célozni, h inkább olyan volt a kapcsolatunk, mintha testvérek lennénk...
2013. jún. 27. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult. Kiderült, hogy a pasija féltékenykedett, amiért rengeteg időt tölt velem. 5 éve ismertük egymást, és már az első félévben "próbáltunk" járni, de borzalmas pár voltunk, folyton egymás idegeire mentünk, pár csók csattant el összesen, aztán inkább megegyeztünk, hogy maradunk barátok, mert ez így elég gázos. Azóta nem volt semmi, tényleg nagyon jó baráti viszony volt közöttünk, pl. tartottam a haját miközben visszaküldte a vodkát, stb. :)

Aztán 5 év után, egyik napról megváltozott, elkezdett flegmázni, nem vette fel a telefont, csak chatelni tudtam vele, találkozni se szeretett volna, teljesen elhidegült. 2 hét után megelégeltem, és kiszedtem belőle, hogy miért csinálja ezt. Természetesen a pasija miatt.

Na, akkor elküldtem a pcsába. 5 évig voltam mellette, a legnehezebb időkön átsegítettem, mikor senkire se számíthatott én ott voltam, egyszer össze is verettem magam miatta, és ezt úgy köszöni meg, hogy csak úgy "lelép".

Hagyd az ilyet, nem érdemli meg, hogy törődj vele...


19/f

2013. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!