Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lányról álmodik egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányról álmodik egy 17 éves srác?

Figyelt kérdés
Kérlek ne perverz dolgokat írjatok. Előre is köszönöm. L

2013. jún. 29. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy cuki csajról.
2013. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról aki már elég érett a szexhez de normális dolgokról is lehet vele beszélni,nem csak arról milyen színű a körme.

Legyen csinos és kedves,ja az nem árt ha szeret is.

17/F

2013. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Rólad álmodom! De komolyan.
2013. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#2-t támogatom. Nagyjából olyanról. Mondjuk előny, ha ért az ikerturbós BMW-khez. :D
2013. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
17 évesn minek értene a BMW- hez??? Köszi
2013. jún. 29. 12:52
 7/20 anonim ***** válasza:

Miért, 30 évesen se fogsz éretni hozzá :DD Na mindegy.


Mondhatnám, hogy kedves, igényes, aranyos, legjobb barát, lelki társ, akivel lehet komolyan beszélni, mégis tudsz vele hülyülni, valaki, akit szeretsz és viszont szeret, stb. De nem ennyire egyszerű a képlet. Nekem mondjuk pont ilyen csaj kéne, de nem egy ember ismerek, (17-19) akinek csak egy házi bejáratú szopóautómata/puncika kell, akit akor döngethet, amikor akar, minimális fenntartási költségekkel. Ezt így nem lehet megmondani, ismerd meg, gyere rá, vagy kérdezd meg.


Mit vársz egy kapcsolattól?

2013. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát én azt várom el amit elsőnek felsoroltál, de nem mondod komolyan h ilyen nem létezik??? Muszáj lerombolni az álmaimat?? Különben is még csak 17 vagyok, vágyhatok a szépre...:-)
2013. jún. 29. 13:50
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Olyanról, aki nem pofázik, engedi a haverjaival bulizni járni, nem szól bele SEMMIBE sem, és bárhol, bármikor hajlandó leszopni.
2013. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kérlek perverzeket ne. Már ejutott a tudatomig h a fiúk szeretik a szexet, de én nem csak erre vagyok kiváncsi.

Am úgy állítjátok be magatokat mintha nektek csak és kizárólag a szex lenne a lényeg... ez komoly?? Tényleg erre vágyik egy 17 éves srác??

2013. jún. 29. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!