Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "udvarlóm" folyton csipkelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "udvarlóm" folyton csipkelődik velem, ez eleinte tetszett, de már kicsit túlzásba viszi. Hogy éreztessem vele, h nem esik jól ez a rengeteg beszólás?

Figyelt kérdés

Eddig ha beszólt,visszaszóltam,mindketten tudtuk,h csak viccelünk. De kicsit besokaltam,és már kezd kikészíteni,kezdenek rosszul esni a beszólások.:( Mondtam neki,hogy szemét velem,de mivel eddig benne voltam a "játékban",ezért szerintem nem veszi a lapot,h tényleg szarul esnek... Lehet,h csak épp ilyen hangulatom van és azért,de akkoris. Hogy állítsam le? Hogy éreztessem vele,h ez már sok?

19/L


2013. júl. 1. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban...

miket mond neked?

2013. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, konkrétan?
2013. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szemtől szembe hogy állítson magán vagy gondok lesznek. Ennyi szerintem a teendőd ;)
2013. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ilyen apróságok, nem beszél velem csúnyán vagy ilyesmi, de bármit mondok,belém köt és az ezredik ilyen már elég idegesítő tud lenni... még ha csak flörtölgetésből csinálja,akkoris.
2013. júl. 1. 01:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem éreztetni kell vele hanem kerek perec megmondani mi a gondod. Basszus komolyan minden nő olyan, hogy nem képesek elmondani mit szetetnének konkrétan?? Inkább bevágják a durcát és találja ki az ember mi nem tetszik neki..
2013. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De azért az apróságokon belül is vannak 'fokok'

Adj pár példát.

Engem pl az idegesített nagyon, mikor akármit mondtam neki általában rávágta, hogy-tényleg? Nem mondod?-és röhögött...

vagy mondtam neki hogy pl milyen jó lenne most vele lenni, erre ő-igen?Nem mással?-

Ezek nagyon idegesítőek voltak, persze ő poénnak szánta. Mondtam neki, hogy fejezze be, mert nem lesz jó vége.

2013. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doktor Jo ***** válasza:

Szia ! Ezzel nincsen semmi baj kicsit gyerekes dolog, de lehet ő így fejezi irántad a vonzalmát, mert még nem elég pro ezen a területen, NŐK, FLÖRT :D

Mit kell tenned ? Ha bejön a srác és akarsz tőle valamit, akkor keresd az alkalmat, mikor kiszakítod a megszokott közegéből, mondjuk 2en egy parkban, és nem a barátai közelében. Elé állsz és megmondod neki a frankót, pl: vagy befejezed, vagy keresel egy kislányt akinek bejön ez a gyerek stílus. Srácok bírják a rámenős csajokat, ha pedig ő nem akkor lehet nem rá van szükséged, de ezt neked kell tudnod.

DE ! Ha nem jön be akkor pedig mindenki előtt leégeted, tudtára adva, hogy esélye nincs és fejezze be ezt a szenvedést :) Mivel én tanácsot sosem adok csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod, amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert tudja hogy a nők a rosszfiúkat szeretik :D és ez így van rendjén
2013. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős :D

Mondd meg neki,hogy mértékkel még jó volt,de kezd sok lenni.

2013. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!