Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Köszönni hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönni hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel március óta minden nap beszélek. Tök olyan, mintha járnánk, de még sosem találkoztunk. Én ezt alapból sose tudtam elképzelni, hogy létezik, amig bele nem estem ebbe a "hibába"... Szombaton megyek ki hozzá Dániába. Reptéren fog várni. Hogyan köszönjek? Nyilván, ahogy ő kezdeményezi, de mire számíthatok? Remélem nem smárol még le, szájra puszinak ésvagy ölelésnek örülnék, nem tudom, hogyan "szokás" ilyenkor. Tudom, hogy apróság, de nem akarok szerencsétlennek tűnni. Alapvetően sosem izgulok semmilyen első randinál sem, laza vagyok, és talpraesett, de most görcsben áll a hasam, és tudom, hogy neki is.
2013. júl. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy srác, akivel március óta minden nap beszélek. Tök olyan, mintha járnánk, de még sosem találkoztunk."


Ööö...lássuk csak: nem.

Rohadtul nem olyan.

2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezdésnek egy ölelés, aztán ha jól alakul akkor mehet a többi. Elég tolakodónak tűnne ha még nem is láttátok egymást, de már szájra puszi, csók meg stb. lenne.
2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

köszönni? hello, szia, csűsz, stb.

amúgy meg csak lazán beszélgessél, legyél ugyanaz, aki eddig N

2013. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is annak tűnne. Azt pedig, hogy olyan, mintha járnánk, arra értettem, hogy tényleg mindent tud rólam, csomószor kiráz a hideg, amikor kedveseket mond vagy ír.

Nem tudom miért ő kell nekem, amikor (nem nagyképűségből, de) lenne több lehetőségem, viszont nem bírok randizgatni senkivel úgy, amig itt ez a srác. Egyébként 19 éves vagyok, ő pedig 21

2013. júl. 1. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Séfer Rábboni.

Szále málájkum.

Koricsuá :D

2013. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!