Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy mennyire vesz engem komolyan, mennyire komoly kapcsolatot akar tőlem?

Figyelt kérdés

Az a rossz tulajdonságom van,h nagyon hamar bele tudok esni egy-egy fiúba. Most van egy srác,aki iránt elkezdtem érezni valamit,és nekem eléggé úgy tűnik,h ő is komolyan gondolja velem,de nem tudom...és nem akarok csalódni. Nem akarok totál beleélni magamat,aztán meg koppanni. Az idegesít legjobban,hogy eddig csak egy komolyabb kapcsolata volt,és az sem tartott túl sokáig. Elég jóképű srác,és szeretik a lányok. Aranyosan flörtöl. Még alig ismerjük egymást,de úgy tűnik,h komolyabbat akar tőlem. Honnan tudjam,h ezt csak nekem adja így le,vagy pedig több csajnak is?

20/L


2013. júl. 2. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudhatod, főleg ha nem ismered még olyan jol... szerintem ismerkedj még Vele, és észre fogod venni, h ha nem gondol többre egy alkalomnál! :) 18/f
2013. júl. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha valami nem lenne rendben vele, akkor már az elején, rögtön ambivalens érzéseid támadnának. Ha nincsenek ilyen érzéseid az elején, akkor nyugodtan vágj bele vele egy kapcsolatba.
2013. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem közismerten trófeagyűjtő a srác,szinte soha nem tudni előre, hogyan alakul a kapcsolat. Kockázat nélkül nincs győzelem.
2013. júl. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!