Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Mindenkinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mindenkinek tök hamar megnyilok, szeretek barátkozni és beszélgetni, fiúkkal is. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Amikor tök jól elbeszélgetek egy fiúval, és észre veszem h többet akar mint barátság, még úgy is ha nekem is tetszik, egyszerűen képtelen vagyok közelebb engedni magamhoz. Akaratom ellenére ellököm magamtól, aztán meg sírok, és, mardos a lelkiismeret.17/L

2013. júl. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamupipőke kelj fel álomvilágodból, a fiúknak szerinted elég csak beszélgetés? Miféle női logika ez? Kúrni akarunk angyalom.
2013. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
mert tudat alatt arra vágysz, hogy megismerhess engem. :)
2013. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csinálom.

Mondjuk nem sírok..

17/F

2013. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valamiért félsz

akár tudat alatt is

2013. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt vágysz arra, hogy kiszolgálhass engem, hogy a kedvemre tegyél, és minden fiú kedvére.
2013. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!