Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egyre több bomba nőt kövér hájas ronda csávókkal látok kézenfogva az utcán?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért, mert vannak még olyan lányok, akiknek a belső többet ér, mint a külső:)
2009. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy ultranagy bar*mság amit az első írt! Nem tudom amúgy miért van ez de szerintem igen is számít a külső is méghozzá 60% ban mert ugyebár először látok valakit... és csak aztán ismerem meg. A boltban is először a csomagolást nézed...
2009. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Jól írja csak félreérthető...a pénztárca belseje fogja meg a nőket pontosabban a tartalma:D
2009. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom sok a pénze.

A pénz meg megszépít :)


Ági

2009. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

nekem csóró, ronda pasim van és én meg csinos lány vagyok. Szeretem. A beképzelt macsókat meg nem. Ennyi.

A belső a fontos, nem a máz.

27/L

2009. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

ja és a sok seg*g arra mit válaszol, hogy én:

sok jóképű pasit látok ronda lányokkal?

Csak nehogy azt mondjátok, hogy a pasiknál a belső a fontos:P

2009. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
El kell, hogy keserítselek előttem válaszoló, de igen is hogy vannak olyan fiúk akiknek számít a lány belseje. Sajnálom ha neked nem számít.
2009. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem minden bombanő a pénztárcára megy, de vannak olyanok(nem is egy ilyet ismerek).Szerintem vannak fiúk, akiknek szerencséjük van ilyen téren...egy régi barátság, egy szakítás utáni buli, ahol a lány a srác vállán sírja ki magát...ilyenekből jönnek létre az ilyen kapcsolatok. A nővérem is jó nő, és egy...hát nem éppen szép pasija van, egy szilveszteri buliban jöttek össze, ahol a nővérem az akkori barátjával volt, és a barátja le se szarta, a mostani barátja hallgatta meg, ez 3 éve volt.
2009. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
pénztárca...
2009. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
20:57 : kikérem magamnak! 19/F vagyok, és vannak olyan ismerőseim, akik bombanők, de két értelmes szót nem tudsz velük váltani ők tényleg csak arra jók. Míg van olyan ismerősöm aki átlagos lány, de három napig el tudnék vele beszélgetni, akkora egyéniség :) Szóval tévedsz: a belső a fontosabb, nálunk pasiknál is ;)
2009. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!