Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S.! Miket mondjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Miket mondjak neki? Miket csináljunk? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval... holnap(azaz szombaton) találkozok vele először, vagyis amúgy osztálytársam de kettesben még nem mentünk sehova meg nem is idevalósi. Na szóval... este megyünk, elvileg bulizni is meg sétálunk stb, mit ajánlatok?? Például arra gondoltam hogy megkérdezem tőle(vagyis már megkérdeztem de azt mondta hogy majd akkor válaszol) és ha igent mond akkor hová vigyem?? Fagyizni, pizzázni, étterembe? Vagy elég neki csak annyi hogy kiülünk a padra, megölelem, adok neki egy puszit, beszélgetünk, stb.... Előtte mit mondjak neki? Jó persze azt mondom neki hogy szép, aranyos, tetszik nekem stb de mégis ha olyan a helyzet akkor miket mondjak neki? Mire figyeljek? Mit szeretnek a nők ilyenkor? :)

ELőre is köszi mindent

14/f



2013. júl. 5. 15:05
 1/7 anonim válasza:
55%
húú milyen romantikus :) Szerelmes vagy mi? :D
2013. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
gondolom 14évesen kész érett nőd van :D maximum lány
2013. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. igen :)

2. nem azért írtam hogy nő, mert ő az, hanem általánosítás miatt...

2013. júl. 5. 15:09
 4/7 anonim válasza:
Ja, egyébként, szerintem ne nyomulj nagyon.. Én utáltam a nyáladzó kis tinihercegeket :D Csak nyugodtan..:)
2013. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:) Minden rendben lessz. Hallgass a szeretetedre es erezd jol.magad. Hisz azert talalkozol vele hogy jol erezd magad nemde? Minden mas majd jon tapasztalattal.
2013. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! :))) Egyébként nem nyomulok annyira, ezt is úgy terveztem hogy ugye élőben még nem kérdeztem meg tőle, aztán mikor már együtt voltunk itt ott akkor kérdezem meg a vége felé.. :)

Neten megkérdeztem tőle(élőben akartam csak még nem ért rá mert épp nincs itthon), és azt mondta hogy majd élőben válaszol.... az jót jelenthet szerintetek vagy csak el akarja mondani h pl: bocsi nem mert xyzxzyzx...? :) Előre is köszi és utólag még1x akik eddig válaszoltak!! <3

2013. júl. 5. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
nadrágba is matathatsz (az övébe)
2013. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!