Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a gykn a helyes fiúk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gykn a helyes fiúk vagy szebb lányok nagyobb része tényleg könnyen osztja az észt a magas lóról a rondább fiúknak, hogy változzon meg, nézzen ki jobban és lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Ezt sokszor tapasztalom. Mindig azt mondják, hogy menj le gyúrni, legyen jobb dumád, légy vidám stb és nagyon hamar lesz bnőd. Én sajnos nem ezt látom, attól, hogy gyúrsz, nem leszel vonzóbb a nők körében, ettől még nem leszel magasabb, anyagilag jobb helyzettel bíróbb (ami ugye hozhatja az autót és a jó ruhát magával) és ami a nagy lényeg: helyesebb, jóképűbb. Önbizalmad is csak addig lesz a gyúrás közepette, még nem kapsz majd a ronda arcod, szerény anyagi helyzet, elégtelen magasságod miatt jó néhány negatív visszajelzést a csajoktól és lehet ismét magadba zuhansz. Miért nem vagytok képesek beleélni magatok ezen pasik helyzetébe, akik próbálkoznak vérspriccelésig, de semmit. Elutasítás az elutasítás hátán a jutalmuk. De ilyenkor is mindig jön a szebbektől a duma, hogy a hiba sosem a lányokban van, hanem benned. Együttérzés van még az emberekben és van aki nem csak osztja az észt, hanem bele is éli magát ebbe a helyzetbe?
2013. júl. 6. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mert mások vagyunk, mások a tapasztalatain, más a véleményünk.

Te miért akarsz meggyőzni mindenkit arról, hogy a Te gondolkodásod a helyes?

Most fölösleges ezzel megint elindítani egy vitát.

2013. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A gyúrás önmagában semmit sem ér, ha nincs meg a belső harmóniád. Hiszen éppen ezért hiába gyúr valaki, ha ránéz egy nő és totál gáznak tartja. A belső késztetés kell, hogy meglegyen a változásra, aztán mehetsz kifelé.
2013. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ilyen kérdéshez jöttek régebbről kommentek. Van bennük igazság?


,,Nem, ez főleg a vonzó nőkre vonatkozik, a fiúk a vonzó nőkre értik, hogy nekik számítanak ezek. Kivéve az izmost, az izom manapság nem igazán számít, inkább a magasság és a szimmetrikus, jóképű arc, ami fontos a nőknek.

Persze, a csúnya / öreg / kövér nőknél szär pasiknak is van esélyük, de olyan nőt nem akarnak a férfiak, szóval ezek a nők nem számítanak.


Ennek az elméletnek van némi alapja, hogy a jó nők azok inkább minőségi férfit választanak (akinek van jó külseje, vonzereje, esetleg pénze is), de ezzel nincs semmi baj. Mindenki (nők és férfiak is) vonzó partnert akarnak, akivel élvezetes együtt lenni, ez egy természetes dolog. A fiúk is szép, kedves lányokat akarnak, és a lányok is jóképű, jó anyagi helyzetű férfiakat. Az más kérdés, hogy kinek mi jut, de alapvetően mindenki jót akar magának.


Egyébként ha valaki ezt nem hiszi, akkor nézze végig bármelyik utcán a sétáló párokat, és nézze meg, hogy milyen férfiak vannak a vonzó, szép nők mellett. Nagyrészt magas, jóképű, és sokszor láthatóan jó anyagi helyzetben lévő férfiak. Nagyon ritka, hogy vonzó nő alacsony / nem szimmetrikus arcú / megtört csóró sráccal sétál."



,,A rohadt jó duma/fellépés ugyanolyan adottság, mint a külső: kialakul a gyerekkor során, és később nagyon nehéz rajta változtatni. És akinek jó külseje van, azt folyamatosan pozitív visszajelzések érik már kisgyerekkorától fogva - folyton hallja, hogy "jaj, de cuki ez a kisgyerek", tehát kialakul benne már egészen korán az az érzés, hogy ő egy értékes, figyelemre, szeretetre méltó lény, és ennek megfelelően fog viselkedni is. A kevésbé jó külsejű fiúk és lányok sokkal kevesebb vagy éppenséggel zéró ilyen visszajelzést kapnak egész gyerekkoruktól fogva, tehát az önképük negatív lesz, tehát nem fognak lehengerlő dumával fellépni.


Segíthet még persze, ha az embert jól nevelik, szülei éreztetik vele, hogy értékes ember stb., de vannak szép számmal olyan emberek is, akiknek rossz a gyerekkoruk, szüleik nem igazán szeretik őket, rosszul nevelik őket, kicsi koruktól kezdve rombolják az önértékelésüket. Az ilyenek, ha még a külsejük sem vonzó, a világon semmiféle pozitív visszajelzést nem kapnak a külvilágtól 0-tól 90 éves korukig, mi a fenétől lenne akkor elképesztő dumájuk meg fellépésük?


Remélem, sikerült megmagyaráznom ezt-azt a kérdezőnek a dolgok működéséből."

2013. júl. 6. 18:00
 4/20 anonim ***** válasza:

tapasztalataink*

Pl én azért hangoztatom ezt, mert látom a környezetemben, hogy sok férfinál így van és, hogy sok csúnyácska férfinak is lehet szép barátnője.De azt is elfogadom, hogy nem mindenkinek sikerül, kell hozzá szerencse is, hogy egy ilyen lánnyal összeakadj, hogy mellette hozd a legjobb formád és pl ne épp világvége hangulatodba találjon stb.

Sportolni meg nem csak más miatt lehet, hanem önmagunk miatt is.

Én is szoktam, pedig párkapcsolatban élek.De jobban érzem így magam a testemben.

Ha pedig jobban érzed magad a testedben, jobb a kisugárzásod, pozitívabb vagy, látod, hogy Te tettél z ügy érdekében és képes vagy elérni kitűzött célokat.

Most belementem abba, hogy meggyőzzelek, de igazából ezek csak érvek, nem azt akarom, hogy azt írd igazam van.

Abban azért biztos lehetsz, hogy sajnálkozással aztán mindent csak elrontasz.

23l

2013. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az embernek el kell magát fogadnia olyannak amilyen. Nekem ez a mottóm. És ezt tapasztalatból mondom, mert nekem rengeteg problémám van, olyan amit te meg sem érthetsz. Ha elfogadtad magadat látni fogják rajtad, hogy te így vagy jó, ahogyan vagy és akkor valaki észre is fog venni. 24F
2013. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
tapasztalatból mondom h igenis egy gondozott edzett sportos test nagy előnyökkel jár :) ugyan is régen nagyon vékony voltam és ronda arcom van még véletlenül se néztek rám 10-10 nő elküldött most viszont h jobb fitneszesebb izmosabb alakom van így jóval több nő megnéz ha odamegyek beszélgetni, ismerkedni nem küldenek el, mosolyognak az utcán egyszerűen vonzóbb lettem a szemükben :) pedig arcra ugyan olyan ronda vagyok csak hát a test valamit hozott rajta :) és hülyeség amit írtál.....sőt mivel valamit úgy érzem már letettem az asztalra így nem tud megbántani egy negatív kritika sem hiszen ha valaki leszólna csak annyit mondanék h ő mit tud felmutatni amiért megdolgozott :) de nem is állnék le vitatkozni ilyen emberekkel nem alacsonyodom le :) anyagi helyzetedről te tehetsz ahogy a megjelenésedről is tehát konkrétan minden tőled függ és ne kifogásokat, nagy árnyékot keress mert személyes tapasztalatból mondom h egy ronda srác is tud sikert aratni :)
2013. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Feldolgoznád végre, hogy ez nem egy lelkisegély oldal?
2013. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem hinném ,hogy feltétlenül igaz ez így.

Van benne igazság, mert ki ne szeretne magának szép párt.

De sokaknak számít, hogy milyen valójában az ember.

Tőlem pl lehet egy férfi tökéletesen"szimetrikus arcú", kigyúrt, latin szerető, ha egyszer kong a feje az ürességtől és úgy viselkedik mint valami ősember.:D

Akkor inkább egy kevésbé vonzó, de kedves, szórakoztató férfi.

Én tudom milyen csúnyának lenni, mert sok évig én is az voltam, 0 ízléssel.Kaptam is a savat rendesen.

De elhatároztam, hogy teszek ellene és sikerült is, már mindenhol bókokat kapok.Külön jó érzés, hogy ezt én értem el és nem csak szépnek születtem és kész.

Van munka az alakomban, sokat változtattam az öltözködésen, "rendbe raktam"az arcom.:D

Akik régen gúnyolódtak, most futnak utánam.

Oké, ez így nagyképűen hangzik, természetesen én sem tetszem mindenkinek, de ki akartam fejezni mennyire jó érzés, ha eléred a célod.

2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi


,,Rendbe raktam az arcom,,

Áruld már el, hogyan lehet ezt rendbetenni, ha asszimetrikus

2013. júl. 6. 18:30
 10/20 anonim ***** válasza:

Pattanások eltüntetése, összenőtt szemöldök rendberakása, fogak fehérítése,toka eltüntetése, szakmunkás bajusz leborotválása, esetleg előnyös arcszőrzet növesztése, megfelelő hajat választani.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!