Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randim. Mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim. Mit tegyek hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megbeszéltük hogy találkozni fogunk. (most lesz az első) Már mindjárt 1 hete hogy elkezdtünk beszélgetni, tényleg minden nap, órákig beszélgetünk, és nagyon tetszik is nekem. Én októberbe leszek 17 éves, a csaj meg szeptemberbe lesz 18 éves. Szóval tegnap megkérdeztem hogy ahhoz lenne-e kedve hogy amikor találkozunk, akkor elsétálnánk egy fagyizóhoz, fagyiznánk, és utána elmenni egy tóparthoz sétálni. Ő meg azt írta hogy a fagyizás az oké, de a tópart helyett ő a kocsmát említette. Gondolom azért, mert írtam neki hogy mivel nem volt még olyan hogy úgy találkozok egy csajjal hogy élőben még nem láttam, csak most lesz az első találkozó, ezért egy kicsit parázok hogy milyen lesz. Utána kérdeztem meg tőle hogy miért pont egy kocsma. Azt válaszolta vissza, hogy azért gondolt inkább a kocsmára, mert hogyha egy kicsit iszunk, akkor jobban feloldódok. De nem kell rögtön azt feltételenzni a csajról hogy alkoholista. Szóval a lényeg hogy akkor menjek el vele a kocsmába? És ha egy kicsit már ivott hogy mindenen mosolyog nevet meg ilyenek, szóval ha jókedvűre itta magát, akkor az bu...kóság lenne ha a búcsúnál megpróbálnám megcsókolni ha végig jól éreztük magunkat?ha ha nem az, és megpróbálhatnám megcsókolni, akkor hogy utaljak rá hogy megszereptném csókolni? vagy mit csináljak hogy ő tudja majd hogy mi a helyzet? Meg hogy ha esetleg bejön az a kínos csend, hogy nem tudok hírtelen mit kérdezni tőle, akkor arra az esetre mi a teendő? Mert a csajnak ezt is leírtam hogyha esetleg ez lenne akkor ne lepődjön meg. Arra meg azt válaszolta, hogy őt nem zavarja, meg hogy mivel szeret beszélgetni, akkor majd ő kérdez én meg válaszolok. Én írtam hogy az nem jó nekem se meg neki se. Normális válaszokat szeretnék, mert tényleg ez az első alkalom, és nem szeretném már az elején elrontani. Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. júl. 9. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha iszik akkor pl. amikor elköszönsz tőle simán megcsókolhatod..Bár ki tudja mi lesz, az egyik haverom kocsmázás után jól meg is farkalta a csajt :D Attól függ mennyire nincs magánál :D Csak másnapra ne felejtse el az egészet
2013. júl. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de pont ez az. azért kérdeztem hogy az bu...kóság lenne, mert nem akarom kihasználni azt a helyzetet, hogy nincs teljesen magánál :) érted?
2013. júl. 9. 01:55
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor te sem legyél magadnál és meg van oldva :D ráfoghatod a részegségre :)
2013. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jmark95 válasza:
Kocsmába akarod vinni a csajt már most bukos
2013. júl. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó olvasd el mit írt xD a csaj akar kocsmába menni
2013. júl. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jmark95 válasza:
Akkor viszont jó a csaj ne parázf túl a nemzetet ha fel ajálotta nekd a kocsmát akkor már nem vagy közömbös a számára
2013. júl. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha ő maga írta nekem hogy azért menjünk el a kocsmába mert hogy oldódjak fel elötte, akkor akarhat is tőlem valamit, vagy csak azért vinne el oda, hogy ne csak ő beszéljen hozzám, hanem én is hozzá? mint ahogy ezt fent is leírtam hogy őt nem zavarná ez de engem kicsit igen. nem azért hívom el hogy végig csak ő beszéljen. úgy szeretném hogy mindketten rendes párbeszéd szerűen beszélgessünk
2013. júl. 9. 03:21
 8/11 anonim ***** válasza:

kocsmába vinni első randin, olyan trógerség szerintem... te tök normális programmal álltál elő, de ha nem jön be neki a tóparti séta, mert "nehezen oldódik", akkor miért nem csináljátok azt, hogy fagyiztok, aztán kimentek a tóhoz, felbontotok egy pezsgőt, vagy bort? emlékezetesebb első randi lenne, mintha egy kocsmában ülnétek sok ember között.


18L

2013. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is múltkor kocsmába mentem lánnyal.. és hazafelé egyszer csak lesmárolt meg nyalta az arcom.. szóval szerintem jó a kocsmamóka :D

15/F

2013. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
18 éves lány a bor vagy a pezsgõ tényleg jó ötlet nem is gondoltam erre csak van egy kis gond. Se a bort se a pezsgõt nem szeretem :)
2013. júl. 9. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!