Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, randiznátok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, randiznátok, járnátok egy olyan csajjal akinek van egy bizonyos betegsége? A kóros szőrnövekedés (Hirzutizmus)

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
az belefér, nem fertőző. :)
2009. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Elég undorítóan hangzik. Én tuti nem járnék vele.
2009. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

mindig megpróbálom eltüntetni, de van ,hogy egy kicsi látszik ...

Szóval akkor beteg vagyok és nem kellek senkinek ?

2009. okt. 18. 15:22
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Én simán randiznék egy ilyen lánnyal, attól függetlenül még lehet aranyos meg szép , engem nem zavarna.
2009. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés h hol nő? Mert a arcon kívül ugyanolyan szőrös tud lenni akármelyik lány is mint egy pasi. Max rendszeresen gyantáztatja a lábát meg a puncit.
2009. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
arcon , hason , mindenhol ahol a pasiknak.
2009. okt. 18. 18:16
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Én a saját esetemet tudom elmondani. Sajnos én is nagyon szőrös vagyok, és bár nem diagnosztizálták, de eléggé egyértelmű. A bajszomat gyantázom, az államról a nagyobb szőröket kihúzkodom, a lábamat, puncimat, meg szőrtelenítem. De sajnos a gyantával nagyon nem vagyok kibékülve, borotválni, meg nem mindig van időm, mégsincs ebből probléma. Persze azért kordában tartom, de azért nem várhatja el egy fiú, hogy állandóan bababőröm legyen. Persze az elején nagyon figyeltem rá, de amikor már tényleg tudtuk, hogy egymáséi vagyunk, és nagyon fontosak vagyunk egymásnak, akkor elmondtam neki, hogy milyen gonddal küzködök. Persze azért jelét már észrevette, mert például a két mellem között is szőrös vagyok, de ott aztán le nem gyantáznám semmi pénzért, de őt nem zavarja. Elfogad így is, mert senki nem tökéletes. Persze engem is zavar, és ha lesz sok pénzem, akkor pár helyen megcsináltatom végleges szőrtelenítéssel, de addig marad ez a megoldás. De tény, hogy az elején vigyázni kell rá, hogy nehogy nagyon szembetűnő legyen a szőrösség. Szerintem legalábbis. És azért utána sem szabad teljesen elhanyagolnia magát az embernek, de azért akkor már nem jelenthet gondot a szőr. Nálunk legalábbis nem lett belőle probléma.
2009. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

én megprobálom mindig teljesen eltüntetni a szőrt , te hány éves vagy? Lehet a te párod mar nem ilyen gyerek gondolkodású, el tudja fogadni.

van hogy egy kis borosta vagy valami van rajtam , ha nem épp ez a baj akkor mi lehet a baj? nem értem miért nem kellek senkinek?


Mostmár megpróbáltam magam elfogadni , de ha nem muszáj inkább nem nézek tűkőrbe , undorodom magamtól , és elhiszem hogy a férfiak is tőlem.

2009. okt. 18. 22:04
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Írtam privát üzenetet, mert itt annyira nem szívesen megyek bele a részletekbe.
2009. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
a melled között? O.o..ezt nem tudom elképzelni...no mind1..am engem zavarna egy picit de megbarátkoznék vele ha érdemes rá a lány:)
2009. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!