Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? A csók az megcsalás? Van egy barátom,1 hónapja. Szeretem és nagyon jól megvagyunk, de elhivott egy régi ismerösöm bulizni. én elszeretnék menni.

Figyelt kérdés
de tudom ha elmegyek akkor biztos hogy smárolni fogok az illetővel, és nem szeretném megcsalni a barátomat.de vhogy mégis szeretnék az illetővel csókolozni, és vele bulizni.. a nemtudom mitől van ez.
2009. okt. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
attól hogy éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra (bocs ez az igazság), vagy nem szereted a barátodat eléggé, vagy még nem élted ki magad eléggé. Ezek mind előfordulhatnak, máskülönben eszedbe sem jutna hogy megtedd. szóval el kell döntened hogy mi legyen, mérlegelj. ;) 23F
2009. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és hogy a kérdésedre is válaszoljak, a csók valakinél megcsalás valakinél nem, nem tudom a barátod hogy gondolkodik erről. Szerintem tényleg mérlegeld hogy mennyire szereted a pasidat, mennyire esne rosszul neki ha netán megtudná hogy csókolóztál egy másik fiúval.
2009. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2009. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen a csók megcsalás vazzee
2009. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csók mindenkinél megcsalás. tökmindegy hogy minek hívjuk, de akinél nem veri ki a biztosítékot, hogy a nője más pasival smárol, az vagy nem is szereti a csajt, vagy egy utolsó balf*sz.
2009. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!