Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha randi után 2 nappal jelentkezik a férfi, és elvárja, hogy találkozzatok vele, de addig nem is érdeklődött felőletek?

Figyelt kérdés
kifogásokra nincsen szükségem, van telefon, internet, stb... amin elérhetett volna eddig is.
2013. júl. 13. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akar vele találkozni az illető, mert meg akarja menteni az emberiséget és a férfiakat ettől a hisztériás észlénytől.
2013. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Froncsi ***** válasza:

Én jelentem, nem vagyok bunkó a nőkkel, ellenben ha szeretnéd veled az lehetek.

Abban teljes mértékig igazat adok, hogy sok válaszoló elvetette a súlykot, mert indokolatlanul sértegetett.

Az, hogy nem ír rád rögtön másnap egyáltalán nem tartom átverésnek, sok pasi óvatos. Csak magam tudom ismételni (harmadszorra mondom) kérdezzed meg őt, mert normális válaszokat itt nem fogsz kapni :D

2013. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem ott folytatja, mert az lehetetlen. Az egy másik kérdező.
2013. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Először azt gondoltam én is, hogy egy HP vagy.

De nem, csak éppen kihagytál egy fontos momentumot:


"megbeszéltük másnapra, én kerestem is egyszer" - hát akkor hagyd a csába. A holnap az nem holnapután.

2013. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!