Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg ez lenne a trend?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ez lenne a trend?

Figyelt kérdés

Okés kinőttem már a tinikorból, mi is öltöztünk kicsit furcsán emlékszem én nagy rapper voltam :D De egyszerűen nem akarom elhinni hogy ez jönne be a mostani tiniknek: [link]

Mi ez ? :DDDDDDDD Hihetetlen komolyan :D



2013. júl. 14. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kill them with fire. (ノ^_^)ノ
2013. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azok "fiúcskák" akik akkor lépnek majd igazán életbe. Amikor mondjunk a nők kihalnak és nem lesz más, őket kell megdugni.
2013. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem már most egymást dugják :D
2013. júl. 14. 02:24
 4/10 anonim válasza:
100%
Ezek nemis fiuk pedig mégcsak 13 vok de nem akarok ilyen buzernyák lenni sztem tuti megrakták már egymást a ratyik
2013. júl. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, buliban én is mindig kétszer megnézem kit viszek haza, mert félek, hogy a sötétben egyszer kifogok egy ilyen hermafroditát, aztán csak reggel veszem észre.
2013. júl. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én így már megértem amikor itt olvasom a kérdéseket hogy hova tűntek a férfiak, mert ezek nem igazán nevezhetők annak.
2013. júl. 14. 02:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elröhögöm magam, mikor ilyen "lebegő sapkás" trükköt adnak elő egyesek :D Minek a sapka, ha nem is húzza a fejére, csak úgy "odateszi"? :DDD


Amúgy elég irritáló a kinézetük.

2013. júl. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én kb ebben a korban amikor baseball sapim volt annyira szorosra állítottam hogy amikor levettem illetve inkább lefeszítettem a fejemről egy ilyen vörös csíkot hagyott a homlokomon :D Emlékszem még ilyen félcső alakúra is görbítettük XD Na jó tudom lehet hogy ez most már cinkes de nem hiszem hogy annyira mint ez a képes dolog XD
2013. júl. 14. 02:47
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket ismerem.

Amúgy hol találtad ezt a képet?

2013. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!