Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randit képes egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randit képes egy pasi kivárni szex nélkül?

Figyelt kérdés
Nem tudom elrontottam-e a dolgot...Ő nyomult, udvarolgatott, meg akart csókolni a 3. randin, de elrántottam a fejem. A 4.-en már engedtem neki, oké. Jött a 5-6 randi, de az üdvözlő és a búcsú csóknál több nem történt. Majd kidobott engem, és összejött egy másik csajjal. 6 randi környékén már "elvárta" volna a szexet, vagy mi volt a hiba? 23 évesek vagyunk.
2013. júl. 14. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ebből nehogy azt a következtetést vond le, hogy köteles vagy szexelni a nem tudom hányadik randin. A pasi akkor is dobott volna szerintem ha megkap a harmadikon mondjuk. És akkor még szarabbul éreznéd most magad. Csak a szexre ment. Tőled nem kapta meg így tovább állt. Ha tényleg érdekelted volna nem dobott volna.
2013. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az volt a hiba,hogy csak szexre hajtott.
2013. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor csak szexre hajtott?

De olyan dolgokat mondott, meg ha találkoztunk úgy viselkedett velem hogy azt hittem érez irántam valamit :( Megölelgetett, csomószor elmondta hogy hiányzom neki mikor nem találkozunk, hogy mennyire örül nekem mert hogy én végre nem olyan vagyok mint XY csajok. Erre oda vágja hogy már nem érdeklem, talált mást. Én próbáltam vele beszélni hogy most mi a baja, beszéljük meg, folytassuk, de semmi. És akkor vágta be hogy van neki más nő...Még meg is aláztam magam :(

2013. júl. 14. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos hogy szexre hajtott de nem akart lehet kislányokkal szórakozni.Hanem igazi nő kell neki többek közt.Az én ex csajom kb az 5. randin lefeküdt velem,majd 4 évig voltunk együtt és szerettem.
2013. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tipikus taktika.Eljátssza a nagy don huant.

Ne bánkódj.Jobb így.

Amúgy azt ne feledd!Egy normális pasi vár rád!

2013. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

28f


Ez egy remek taktika, nekem is sokszor bejött. Eljátszani a mézes mázost, azt mondani, tenni amit a lány akar és a végén szex. Pazar. Aztán lett más, aki gyorsabban kapható, de ilyenkor még mindig vissza lehet menni az előzőhöz, mint pl hozzád. Mert te le fogsz vele feküdni, mert azt gondolod veled volt a hiba. Pedig nem. Nem hibáztál, okosan viselkedtél. Ő meg csak szexet akart. Ennyi. Ezt hívjuk mázos zsidóblöff udvarlásnak.

2013. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mivel otthagyott, és egyből talált másikat ezért tutira csak a szexre hajtott! valószínű amúgy, hogy párhuzamosan futottál a másik csajjal!

azt viszont nem értem, hogy miért csodálkozol a kamu szövegen. ha nem mondja, hogy ilyen-olyan jó vagy szép vagy, hogy mennnyire komolyan gondolja és társai akkor hogy esnél bele?

a férfiak abba szeretnek bele amit látnak, a nők abba amit hallanak!

2013. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha lepontoztatok:D
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként ahhoz, hogy kialakuljon a kötődés, intimitás, ahhoz kell a szex is. Bármennyire szimpatikus, vonzó valaki, ha nincs testi kapcsolat, akkor megette a fene, nem tudok hozzá kötődni. És sok hasonló mentalitású ember van.


Mégis azt mondom, ne bánd, hogy így alakult, mert ez alapján nektek más a mentalitásotok, értékrendetek. Neked olyan pasi való, akinek a "lelkiek" fontosak. Én eddig sose halogattam a szexet, akár már az első randin is lefeküdtem a pasijaimmal - soha nem dobtak emiatt, sőt, így alakult csak ki igazán kötődés. Az elmúlt pár évben három elsőrandis szexből lett kapcsolatom. Akinek fontos a testiség, annak nagyon is kiábrándító lehet, ha a 3. randin még csók sincs. Olyan pasit keress, akinek megfelel a te mentalitásod és akkor mindenki jól jár.

2013. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a furcsa egyébként, hogy akartam vele szexelni.

Ez ilyen 2 élű dolog: a testem akarta volna már: nagyon sokszor fantáziáltam róla hogy milyen jó lenne vele, rengetegszer elképzeltem hogy de szívesen lefeküdnék vele. Mert egyszerűen az illata, a hangja mindene beindított. Most így érzek iránta egyébként. Ha jövök-megyek és megérzem valakin az ő ruhájának az illatát...ááá....


Nem azt mondom hogy ha még 1 randink lett volna jöhet a szex, de még pár találkozó (szerintem 1-2), és ha nem is szex, de valami már lehetett volna. Kis ez-az. De nyilván ő azt már nem bírta volna ki.


Szóval ez a testi része. Testileg nagyon vonzott, de az agyamat nem tudta meggyőzni. A testemet és a szívemet igen, de az agyamat nem. Mert az agyam tudta hogy "Nem vagy neki fontos, mert ha az lennél, nem ilyen lenne veled" És mindig volt bennem jópár gondolat hogy "Na most megint hazudsz" és sokszor nem hittem el neki amiket mond. Mert éreztem...Mikor átölelt, megpuszilta a nyakam és azt mondta hogy "De örülök hogy végre láthatlak, hiányoztál" akkor is tudtam hogy hazudik, mert akkor nem bírna nélkülem 1,5 hetet mikor egy köpésre lakunk. De ki ment belőlem minden erő mikor vele voltam.


Hát ja, jól behúzott :D :S

2013. júl. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!