Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatnék jó pasit magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék jó pasit magamnak? Mármint népszerű pasit?

Figyelt kérdés

Én egy visszafogott típusú lány vagyok, de nem tehetek róla a "rossz fiúk" tetszenek. Akiknek van önbizalmuk, akik jól néznek ki, vagy jó a szövegük, a humoruk. Ez van.


Nem vagyok ronda, csak önbizalom hiányos, mármint nehezen nyílok meg, de amúgy szerintem a külsőmmel nincs baj. Szerintetek ilyen pasival össze tudok jönni? Persze egy normális típussal lehetnék leginkább boldog, aki megbecsül, de szexuálisan mégis a rosszak vonzanak...


2013. júl. 14. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ördögi kör, engem is vonzanak az ilyen tipusok, de csak akkor ha értelem is társul az ilyen személyiséghez, mert egyébként üresek
2013. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fura mert az eszem tudja hogy egy normális pasi kellene aki olyan visszafogottabb mint én, de őket csak aranyosnak, meg normálisnak tartom. Meg érzem hogy ők ilyen "férjnek" való típusok, akikkel családot alapítani lenne majd később érdemes.
2013. júl. 14. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, és akkor előbb-utóbb összejön valami.
2013. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na tessék, megint egy tipikus nő, kérdező, többek közt miattad is van ennyi nőgyűlölő srác! Gratulálok, hogy erősíted a táborukat!
2013. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
írj talán adok egy esélyt
2013. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, veled egy normális pasi soha nem fog szóbaállni! Okos ember nem áll le egy olyan nővel, aki lesajnálja, rosszabb esetben "lenyomizza" őt!...
2013. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a normális aranyos pasik "férjnek" valóak, de ők majd egy "feleségnek" való hölgyet választanak majd életük párjának nem egy rib...ot, aki megdug#tj# magát a "menő csávóval" aztán jó lesz a "aranyos" srác is, mert ebből lesznek a brutális..féltékenykedő férjek akik gyötrik az asszonyt és soha de soha nem bíznak meg benne, mert érzik, hogy ők valójában a szeretett személy helyett csak egy pótlékok akiket egy rib..anc választott miután szanaszét kúr..ta, szop.ta egy "rossz fiú! Kívánom, hogy majd a férjed gyötörjön, mert ilyen felfogással ezt érdemeled! És még finoman fejeztem ki magam!
2013. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy dugás erejéig biztos össze tudsz vele jönni. Ha a gengszterekre buksz, így jártál.

"Tripper, kankó, szifilisz; Amit Ági hazavisz" :D

2013. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ejha rendesen osztjátok a kérdezőt
2013. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ejha rendesen osztjátok a kérdezőt"


Helyeselnünk kellene?!

2013. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!