Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan húzzam el az időt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam el az időt, hogy ne fekedjünk le az első randin?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy buliban is, ahol felkértek táncolni... Iszonyú jól éreztük magunkat és tényleg tánc volt, nem csak seggriszálós jobbrabalra lépegetős hülyeség.

annak ellenére, hogy nagyon forróra sikerült, még is normálisan viselkedett, tényleg mint egy igazi férfi, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Jövő hétre megbeszéltünk egy randit és Fogalmam sincs, hogy hogyan tartsam magam, hogy ne torkolljon szexbe... Hány randi telljen el szex nélkül? Mennyire taszító, ha valaki ilyen könnyen megadja magát? (tudom, szégyen rám, Ugorjunk át ezen légyszi) Az első randin tényleg lehet érezni, hogy van "potenciál" a kezdődő kapcsolatban? Volt már két egyéjszakás kalandok és mutat némi hasonlóságot, de különbséget is ez a mostani és nem tudom, hogy hogyan lavirozzak jól. A pasi olyan 30 körül lehet, én 23 vagyok.



2013. júl. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha első randi után már le akar veled feküdni és te még nem akarod, mondd meg neki

ha tényleg normális, meg fogja érteni

2013. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont hogy nekem is nagyon tetszik és ezért nehez megállni.
2013. júl. 15. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak csináld, ahogy jólesik. Ha megvan a szikra, akkor lesz belőle valami, akkor is, ha az első randi szexbe torkollik. Ha nincs, akkor meg legalább hamar le lehet zárni.


Amúgy egyszerű: csináljatok olyan programot, ami nem egyikőtök lakásán van. Mozi, vacsi, séta, bármi. Aztán mikor úgy érzed, akkor már lehet vacsi otthon, filmezés, ilyesmi.

2013. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!