Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ez kiábrándító szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez kiábrándító szerintetek?

Figyelt kérdés

Mondjuk megismertek egy pasit,tök jól elvagytok,jó fejnek tartod,és vevő vagy a folytatásra is.Ha a srác szűz az annyira kiábrándít titeket,hogy nem folytatnátok vele,mindegy mennyire tetszett nektek,és megnyerő volt a stílusa?Ha szűz akkor mehet a francba?

24\f


2013. júl. 15. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha minden így történik,ahogy leírtad, akkor nem, ennyitől nem ábrándulok ki egy pasiból, akiért egyébként odáig vagyok.
2013. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a szitu, amit leírtál, akkor nem. :)
2013. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dehogy is :D inkább örülnék, hogy velem veszti el...bár a fiúknál annyira nem nagy dolog a szüzesség elvesztése...de azért jó lenne tudni, h én vagyok neki az első :$
2013. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak és kizárólagosan ez lenne a probléma akkor emiatt nem dobnám, főleg ha szorgalmas típus e téren. De ha sok apró probléma felmerül, akkor az már lehet gond.
2013. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kizáró tényező.
2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én aranyosnak tartanám. E miatt biztosan nem dobnám, és valóban, ahogy előttem mondták, legyen szorgalmas, és semmi gond nincsen. ;)
2013. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak annyi hibája van egy férfinek a szememben, hogy szűz, akkor nagy ívben le van sz*va ez a probléma. :P


22l

2013. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is :) Inkább aranyos. Legalább tudom, hogy nem feküdt össze mindenféle r*banccal előttem.
2013. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokak számára ez teszi be a kaput,de miért???Az ilyen már nem férfi vagy mi?Valahol el kell kezdeni,de senki sem születik úgy,hogy már dugott
2013. júl. 15. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!