Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen Balaton Sound, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Balaton Sound, meg ehhez hasonló fesztiválokon tényleg csak egy éjszakás r*bancok vannak?

Figyelt kérdés

Néztem az idei videókat, és mondtam a haveromnak, hogy bazz, milyen jó csajok! Ide jövőre elmegyünk. Erre azt mondta, hogy de ezek nagy r*bancok. És be vannak kábszerezve is, meg részegek, és itt nem fogok olyan lányt találni, akit nem húzott még meg egy foci csapatnyi férfi egy diszkóban.


Kicsit durván beszélt az ilyen lányokról, mondtam is neki, ezeket honnan veszi, és azt mondta, tudja, mert évekig járt diszkókba, és azok a lányok mennek le ide, akik oda is járnak minden pénteken-szombaton, és sok mindent látott már.

Szóval szerinte ott kapcsolatra normális lányt nem nagyon fogok találni.


Igaza van? Van valakinek tapasztalata az ilyen fesztiválos emberek felhozataláról?



2013. júl. 16. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, nem láttad tegnap a partik~rva "Bódi Sylvit" nyilatkozni?

"Nem pasizni jöttem, de annak a pultosnak olyan jóóóók az adottságai, mer' magaaas, meg helyeeees"...


No comment. Ehhez hasonlókra lehet számítani.

2013. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Youtubeon fenn van? :D
2013. júl. 16. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos vannak rendes csajok is, a sima lányok is szeretnek bulizni és fesztiválokra járni, talán ne a tömeg közepén mini-bikinibe 10 pasi gyűrűjébe keresd votkával a kezükben. Tuti ki fogod szúrni a rendes lányokat is ahogy ők is kiszúrják a rendes pasikat a szolis, műizmos, kisminkelt d@gjunk-d@gjunk pasik közül.
2013. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Bódy Szilviről az jutott az eszembe, hogy mintha azt hangoztatta volna, hogy már megérett és megkomolyodott. :)

De a legjobb az volt, amikor Palácsik Timit lekapták. Másfél hónap múlva lenne az esküvője Vajnával, erre nyilvánosan félrelép. És a legdurvább az volt, hogy az a fickó a harmadik volt, akinél aznap bepróbálkozott: volt először egy félmeztelen srác, aztán Kásás Tamás, majd végül ő.

Mindkettő 30 éves, komoly nő...

Erről ennyit! :)

2013. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a retek az biztos, válogatott!
2013. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan a párjukkal mennek ki, vagy lányok bandában akik vigyáznak egymásra. Esetleg külföldi luvnyákat találhatsz arra amire akarod.
2013. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak normális, aranyos lányok is :)
2013. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!