Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a fehér lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a fehér lányok között egy sem képes ellenállni egy néger csábításának, vagyis, ha bepróbálkozik lányok nálatok egy néger akkor tuti lefeküdtök vele minimum vagy akár jártok is?

Figyelt kérdés
Neten meg sok helyen olvastma, igaz inkább angol nyelven, hogy ha egyszer valaki négerrel van utána nem kell neki többé fehér fiú meg a négerek éltetik sok angol nyelvű oldal is, illetve valamiért azt lehet olvasni mindenfelé, hogy szeretnek a négere férfia keveredni a fehér nőkkel, de nyílván, ha a fehér csajok nem akarnának néger fickót, akkor hiába akarnának anéger fickók fehér csajt, szóval ez valami kölcsönös vonzalom. Tényleg ennyire durva a helyzet, ennyire a néger férfiaké a jövő, ők fogják felcsinálni a fehér lányokat?

#fehér #csaj #négrek #csábítása
2013. júl. 16. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Már megint te?:DDDDD neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2013. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz.
2013. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire hülye nem lehetsz kérdező.
2013. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a négyessel
2013. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, én sosem olvastam még ilyeneket, szóval nem tudom, hogy van az a "mindenfelé". Leszámítva persze a te kérdéseidet nap nap után.


Nem igaz.

2013. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Én ismertem olyan csajt, hogy néger után egy fehérrel se akart lenni. Neki attól kezdve csak fekete dákó kell. Szóval én látok ebben igazságot mivel valós példát tudok.
2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy baromság. Nekem volt több fekete barátom - csak barát, szex nem volt. Volt olyan, aki bepróbálkozott, de nem akartam.

Én tökéletesen meg vagyok elégedve a fehér férfiakkal is, bár kimondottan tudom élvezni a nagyobb méreteket, de ehhez nem kell fekete pasi. :)

2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ivilicious ***** válasza:
én voltam feketével,és soha többet.
2013. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak az érdekelne, hogy az ilyen égbekiáltó kreténségeket melyik sarokból vasvillázzák össze...
2013. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a fenéért van mostanában ennyi négeres kérdés???!!! És ki az aki ekkora baromságot kitalál? -.- Nem, egyértelműen nem igaz, nálam nem a bőrszín a meghatározó ismerkedésnél. Oké, hogy sok lánynak biztos izgalmasabb, ha olyan pasija lehet aki valamennyire eltér az "átlagtól", de a bőrszín nem garancia arra, hogy az illető belső értékekben is megfelelő lesz. 19/L
2013. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!