Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog minden fiú első közeledését szándékosan elutasítani?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves lány, aki kijelentette, hogy ő márpedig azt szokta csinálni, hogy direkt elutasítja minden fiú első közeledését. Pl. akkor, amikor meg akarják fogni a kezét a már sokadik randin. A leányzó akkor is (!) megteszi ezt, ha vonzódik az adott fiúhoz.


Szerintetek ez normális? Honnan vehette át ezt a marhaságot?



2013. júl. 16. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
majd amikor 40 évesen a 10 macskájával fog együtt élni, talán elgondolkodik rajta
2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség. akkor kell elutasítani ha nem tetszik a srác ha igen és tényleg nem a legelején vannak akkor csak saját amgának mond ellent és hülyeség
2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem akar pofára esni..nem akarja, hogy kihasználják..nem akar sérülni érzelmileg, hogy azt hiszi, hogy..aztán kiderül tévedett! Gondolom aki a teszten átmegy azzal majd normális lesz egy idő után..ha átmegy bárki is a teszten!
2013. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy fap.icsa. dug.jon egyedül !
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belül mélységesen fél a fiúktól meg a szextől, ezért ez egy védekező mechanizmus neki.
2013. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy viselkedek, csak én fiú vagyok. Hozzáteszem, alig volt még példa ilyen próbálkozásra, még mielőtt azt hinnétek nagyzolok. Egyszerűen magától jön az elutasító viselkedés, mint valami ösztönös, belső védekezés.

Lehet, hogy nála is ez a helyzet.

Neveltetés és családi körülmények vannak emögött szerintem.

2013. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a kérdést rólam írtad ki XD.

Najó nem, csak én is ilyen vagyok. A csalódástól való félelem az oka. Bár 23 évesen még nem félek tőle, hogy macskák közt fogok megöregedni. Inkább várok az igazira, előttem az élet.:)

2013. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!