Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal. EGy közös kiránduláson voltunk, ahol eléggé összemelegedtünk.

Mikor hazaértünk elkezdtünk neten beszélgetni stb., többször megpróbáltam már kihívni valahova. Mindig volt valami kifogás, vagy épp nm volt otthon, vagy pedig pl. nem írt vissza.

A legfrisebb eset az, hogy tegnap beszéltünk egy filmről, amit most játszanak a moziba. Este el is hívtam, azt mondta nem rossz film, stb. De amikor megkérdeztem, hogy akkor el e jön velem... nem írt vissza. Egész mai nap 13:02-ig. Azt írta, hogy : "Jaj, bocsi elfelejtettem visszaírni :) ".

En erre azt irtam, hogy semmi baj, és megkérdeztem, akkor el e megyünk ma moziba. Most 16:16 van, és azóta nem írt vissza. Pedig látom, hogy fent van, de még meg se nézte az üzenetet. Offline van fent, de a telefonom mutassa úgy is, ha fentvan.

Amúgy egy nagyon rendes lány, nagyon megkedveltem. Beszéltem egy barátnőjével, aki azt mondta, hogy beszélt rólam, és csak jót mondott, nem tudja mi lehet vele.

Már nem tudom mit csináljak. Eléggé emgkedveltem. Nem vagyok szerelmes, de mégis vonzódok hozzá. Szerintetek mi a teendő?



2013. júl. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egyértelmű, hogy le akar koptatni...
2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na most képzeld, hogy én ugyanebben a helyzetben vagyok, hogy találkoznék egy lánnyal, de nem válaszol, vagy utolsó percbe lemondja csak a különbség az, hogy állandóan ő hozza fela találkozót, de ha konkrétumokat megmondtam neki (hol, mikor) akkor eltűnik.
2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belbolyhocska ***** válasza:
Ezek alapján tényleg le akar koptatni. Ne görcsölj ennyire rá a dologra, mert csak elijeszted. Szard le, ha akar valamit majd keres. Te megtetted a lépéseket, most már rajta áll, hogy bele megy-e vagy sem.
2013. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy leakar rázni..

Engem nem hív a fiú, akit szeretnék. azért jó, hogy vannak még normális fiúk, akik úgy gondolják, hogy nekik kell kezdeményezni!

Szerintem úgy működik, hogy kezdeményezzen a fiú, a lánynak pedig az a dolga, hogy lelkes legyen, elmenjen, látszódjon, hogy szeretné.


Ha már a csaj hívja el a fiút,vagy a fiú hívja el, de szórakozik, meg nem váloszolgat, az már rég rossz.

2013. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nőce sz.pat téged
2013. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy tényleg le akar koptatni, csak bizonytalan, fél, görcsöl… Ezer dolog lehet mögötte. De tényleg szard le! Ha akar valamit majd keres. Te megtetted a lépéseket, most már rajta áll, hogy bele megy-e vagy sem - hogy az előttem szólókat idézzem.


Esetleg, még annyi belefér, hogy egy nagyon rövid levélben megírod neki, hogy szeretnéd, ha több is lenne köztetek, mint barátság. Ha ezen túl is "elfelejt" írni, akkor lelke rajta.


40F the tapasztalt one :))

2013. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!