Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz lehet ez? Előadta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet ez? Előadta hogy mióta ismer oda van értem.

Figyelt kérdés

Egy suliba jártunk, 2 éve ballagtunk. Én tudom hogy tetszettem neki: sokszor nézett, közvetlen volt velem (mindig sietett puszit adni nekem), gyakran nézegette a netes adatlapomat, kérdezte merre megyek haza stb. De kb ennyi, ja és közben 2 éve barátnője volt, akit orrba szájba csalt, nem is törődtem vele hiába bejött...


Évekig eszébe sem jutottam, de én most felhívtam őt (mert nekem ő tetszik most is) és elhívott randira, és kb szerelmet vallott. Igaz lehet hogy oda meg vissza volt értem (na jó ezt tuti túlzás) de hogy most is bejövök neki?


2013. júl. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom biztos tartalmasabb szórakozás lesz mint megnézni egy filmet


kb. ennyire

2013. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jozsko válasza:
Bocsi de nem hiszem. Ha valaki évekig feléd se figyel az nem a igaz szerelem jele. Tudod az évek mennek es az ember belegondol hogy kivel mi lehetett volna, de ez nem aszt jelenti hogy vissza kell futnunk a multba. Kicsit képzeld magad a nocsábasz fiu fejebe, két eve tetszett neki egy csaj de valahogy nem lépett, miért? ha annyira bejottél neki, miért nem tett semmit? Másokkal cslhata a barátnijét veled nem? Egyszer csak megcsorren a telefon es felhivja ez a lány na mármost ingyen randi szeremet vallok es lefektettem. Tudod ha nem valott volna szerelmet akkor lehet hogy csak tallálkozni szeretett volna, es megtudni mi van veled de igy minden más. Ha tényleg szerelmes lett volna meg ha a világ leggyávább alakja bevalja másnem sms - be azután miután már végleg elválltatok egymástol, miért is ne hisz ninc smit vesztenie. Ha meg bátrabb elhivott volna már sokkal régebben.
2013. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!