Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan viszitek el, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszitek el, milyen szervezés révén a barátnőtöket nyaralani Horvátországba, Olaszországba, Görögországba stb?

Figyelt kérdés
27 vagyok, még soha nem mentem el így nyaralni kettesben. Nem csoporttal akar menni, hanem kettesben. Már régóta rágja a fülemet, mert tavaly is megígértem, de nem mertem elindulni. Hogyan kezdjek hozzá szervezni, hogy Augusztusra meglegyen ez? Busszal kellene menni (autóval absz. nem ismerem az utat)? Szállást hogyan kell foglalni?
2013. júl. 17. 08:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy Görögország lenne úticél. Rodosz vagy Sarti.
2013. júl. 17. 08:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Augusztus végére kellene, legkésőbb szeptember első hetére.
2013. júl. 17. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gondot okoz szállás meg busz foglalása, akkor menj be egy utazási irodába…
2013. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, utazási iroda így, hogy már sürgős.
2013. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 23 évesek voltunk a barátommal, mikor elkérte a szüleitől az autójukat és azzal a címszóval, hogy pár napra lemegyünk a balatonra, fogtunk magunkat és kicsit tovább vezettünk. Baromian élveztük, ő vezetett én meg navigáltam. Szereztünk térképeket, volt nálunk sátor meg hálózsák, mert anyagilag nem álltunk túl jól. Aztán következő évben is mentünk, akkor már "hivatalosan", Olaszországba mentünk le egészen Riminiig. Képzeld el, hogy mi sem ismertük az utat, de pont ez volt benne a jó, hogy ketten csinálunk valami olyat, amit addig még nem. Ha van lehetőségetek saját autóval menni, akkor az a legkönnyebb, beültük, tankoltok és irány amerre a navigáló barátnőd mondja az anyósülésről. Ha nem tetszik, akkor busszal/vonattal nézd ki a célállomást, de ez sokkal macerásabb, mert még az állomásról el is kell jutni a szállásra, plusz jegyeket venni, megtalálni dolgokat, egy saját autó leegyszerűsíti az egészet. Foglalni szállást tudsz például a booking.com-on, egy csomónál nem is kell fizetni foglalót sem, illetve ha lemondod nem számolnak fel pénzt, tudsz véleményt olvasni a szálláshelyekről, mi itt szoktunk foglalni, ha külföldre megyünk.


Mi épp most próbálnánk megszervezni a nyaralásunkat, de autónk nincs és jogsink se (más a párom már), így viszont elég nehéz olcsón megúszni. Orangeways.com-on voltak eddig horvátországi buszjáratok is, de idén már nincsenek. Velence/Treviso-ba is volt nagyon olcsó repülőjárat wizzair-rel, de az is megszűnt. Szerintem nézz ki valami olcsó járatot egy szimpatikus helyre és próbálj szállást foglalni. Vagy szállást keress és ahhoz keress járatot.

2013. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!