Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet flörtölni, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet flörtölni, ami bevállik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a BMW kulcsát, na az tuti beválik, de egy l-lel!
2009. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Végy egy fél literes tejfölt, 1 kg porcukrot, 1kg lisztet, Öntsd fel az égészet szódával úgy, hogy pont 3 liter legyen az egész. És kész!
2009. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan flört nincs ami tuti beválik.

Vannak bevehetetlen lányok és ha vkinek nem jössz be akkor édesmindeggy mit csinálsz.


Egyébként, aki nekem így kezdi, azzal alapból ne foglalakozok.

2009. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az biztos, hogy egyre több nőnek jön be a dolog sőt egyre többen igénylik, hogy időről időre flörtöljenek velük. Hiszen korábban nem igen népszerűsítette ezt semmi.

Ma meg ez folyik mindenhonnan ami talán természetes is. De ezzel az is jár, hogy megnehezedett a fiúk dolga. Mert bár a flörthöz is 2ember kell, még ma is klasszikusan férfinak kell meglépnie az első lépést. Igaz fordítva is működik a dolog.


De, hogy hogyan lehet ami bevállik:) Ez aranyos kérdés már az is megvan kivel szeretnél? Mert akkor rossz a kérdés! Akkor te nem flörtölni szeretnél hanem udvarolni.


Azért nem tudtak konkrét tanácsot adni mert pont a flörtölés az amire -bár biztos vannak olyanok akinek vannak bevált szövegei, vagy ismerkedés indító bevált trükkjei- nincs recept sőt akkor az igazi akkor élvezik igazán a benne lévő felek ha teljesen spontán és kiszámíthatatlan. Hiszen elvileg ez a spontaneitás az ami az egymás iránti valamilyen vonzalomból fakadóan létrehoza a flörtöt. Szóval vannak trükkök amivel a lazábbak indítanak (pl. meghivhatlak/om egy italra? Van tüzed? Elrabolhatlak/om egy táncra?stb..) Vagy bevált szövegek amit bedobnak. Esetleg beszégetés (ami szerintem az alapja egy flörtnek legalábbis énnálam) közben gyengéden a lányhoz érsz ez azért beszokott jönni. Nem annyira a szösz leszedése a ruhájáról mert túl...szóval nem. Hanem inkább amikor adsz neki valamit, vagy veszel el tőle azt úgy teszed, hogy össze érjen a kezetek, persze kicsit látszódjon a mozdulaton, hogy direkt úgy veszed el.

De szerintem ezeket nem kell eröltetni és egyébként ha abban a heyzetben vagy úgyis jön magától. Ha meg nem az a nehezebb akkor szerintem, olyan ember lehetsz aki túl sokat él a saját gondolataiban. Ez valamelyest rám is jellemző. Nekem egyetlen trükköm volt, de tudatosan azt sem lehet használni pont a tudatosság ellen (ami kicsit egy önformálás egyik eleme/mellék terméke volt amit szerintem kamaszként mindenki átél. Még ha nem is tud róla)

Szóval én úgy hívom, hogy le kell butulni. Hogy az embert ne kösse le a sok gondolata. A saját ösztönös viselkedése mondja meg mit tegyen. Hogy a poharat lásd, az asztalterítőt, a ruháját, őt és annak ami. Ebben segítségre lehet általában az alkohol ebben sem könyű először az optimális mértéket megtalálni!


Ami biztos társaságba kell menni nem a net előtt ülni!

2009. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja a 21:33as-nak a válaszához:


Viszont nem is arról szól feltétlenül, hogy megdöntsük a csajt sőt!

A flört sokszor a flörtért van. Csak mert élvezik és kész!

2009. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!