Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vállnak be a csajozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállnak be a csajozási szabályok?

Figyelt kérdés

Elolvastam egy könyvet az ismerkedés szabályairól stb .

Mikor mit kell tenni , mit kell mondani , hogyan kell testbeszéddel kommunikálni .

Megpróbáltam alkalmazni a "tudást" de így is leszarnak a csajok pedig most úgy viselkedek mint az olyan pasik akikért oda vannak .

Hogy is van ez ?

23ff akinek még nem jutott nő ezen a világon .


2013. júl. 18. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert könyvből akarsz csajozni.

A nők a legegyszerűbb teremtések a földön, ha nem tudod őket önerőből "elcsábítani" akkor életképtelen vagy. Jöhet a piroskéz nyugodtan, tudom, hogy itt az oldal nagyrésze huszonéves szűz akik világtalanok, nem érdekel a véleményem akkor is leírtam

2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ember.. ezt nem tanulni kell... ez magától jön... ha nem jön semmi, légy őszinte..
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen könyvek még senkinek se segitettek.


GET A LIFE:DD

2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert.
2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is sokszor megfordult már a fejemben , hogy életképtelen vagyok de most már egyre jobban meg is bizonyosodom róla .

Nem szavazom le a hozzászólásodat , lehet , hogy igazad van .

Köszönöm .

2013. júl. 18. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek szabályok! Minden nő más, mindenkinél más jön be. Ahogy a többiek mondták: önerő, saját ötletek + szerencse ;)
2013. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem vadászat és nem tantárgy. Ahogy a szerelmet,ezt se lehet tanulni vagy szabályozni. Ezt érezned kell ösztönösen. Halgass inkább arra a belső "sugallatra".. Tudod,mikor benned van egy bizonyos dologgal kapcsolatban egy érzés,hogy azt kéne tenned. Na,az lesz a helyes,nem mások módszereit tanulni,mert akkor ahhoz fogsz ragaszkodni és rágörgcsölsz.. Ez maximum színészként jön be,érzelmeknél nincs stratégia.
2013. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 viktor123456 ***** válasza:
Ne egy az egyben told amit olvasol, a lelkületet vedd át, találd meg az egyéniséged, legyen az olvasmány valami rutin, nem olyan amin gondolkozni kell...
2013. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 twoa. ***** válasza:
Ezek a könyvek nem érnek semmit! Majd azt hiszed leirják neked a tuti receptet? :) Téveszmében élsz! sikerült becsalniuk a málnásba! Lányoknak pénz kell+jóképűség ha ez nincs meg esélytelen vagy!Aki ezt cáfolja az hazudik!
2013. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért nem válnak be, mert csak megjátszod mindazt, amit a könyvben olvastál. Te magad írtad, hogy "úgy viselkedek, mint az olyan pasik akikért oda vannak".

Csakhogy azért, mert úgy viselkedsz, még nem vagy olyan. A csajok pedig megérzik az ilyesmit.

A másik dolog az, hogy a siker rendszerint nem azonnal jön.

Attól, hogy most elolvastál egy könyvet és elkezdted alkalmazni az abban tanultakat, még nem jelenti azt, hogy egyből más lesz minden. Ez egy út amit be kell járni. Rengeteg buktató van rajta és nem könnyű, de végig lehet rajta menni. Kitartás kérdése az egész.

Én a saját példámat tudom felhozni. Jó tíz éve még egy igazi vesztes voltam (most 31 vagyok). Nem mennék bele részletekbe, de elhiheted, hogy elég reménytelen voltam.

Aztán azóta elolvastam vagy egy tucat könyvet a csajozással, az önfejlesztéssel, viselkedéssel, testbeszéddel, stb. kapcsolatban. Voltak köztük jók, és voltak köztük sz**ok is, amik annyit nem értek, mint a papír amire nyomtatták őket. Voltam még különféle tanfolyamokon is, amikről ugyanazt tudom elmondani, amit a könyvekről.

Őszintén szólva egyik sem vált be teljes egészében, de szinte mindegyikből tanultam valamit, ami számomra hasznos volt. Alkalmazva a tanultakat, lassan rájöttem, hogy mi az ami működik, és mi az ami nem. Először nekem sem voltak sikereim, de szépen lassan fejlődtem és elkezdtek eredményeim lenni. Ma meg már semmi erőlködés nincs bennem, ha mondjuk meg kell szólítanom egy lányt (max azon gondolkodom, hogy mivel is szólítsam meg). Nem vagyok egy Casanova, de nincs okom panaszra.

Én azt javaslom, hogy ne add fel! Persze arra készülj, hogy folyamatosan lesznek akik megpróbálnak visszahúzni (mint ahogy itt a válaszolók nagy része is), és sokszor pont a hozzád legközelebb álló emberek. Őket egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

Részemről ennyi. Ha valóban érdekel a téma, akkor a neten is találhatsz egy csomó hasznos cikket.

2014. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!