Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol legyen az első randink?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen az első randink? Az ő lakhelyén, az enyémen, vagy a kettő között? Elvárhatom a sráctól, h ő utazzon többet? Milyen hosszú legyen a találkozó?

Figyelt kérdés

Még csak egyszer találkoztunk,akkor is csak köszöntünk egymásnak. Azóta facebookon beszéltünk párszor, és elhívott találkozni. A találkozó helyét még nem beszéltük meg. Kb. 1 órás az út vonattal. Ő egy szép nagy városban lakik,én pedig egy kisebb városban,ahol nem igazán lehet mit csinálni,inkább csak sétálgatni a tónál. Én az ő lakhelyére járok suliba,így elég járatos vagyok arrafelé,ezért nem lenne gond,ha nekem kéne felutaznom hozzá,de nem tudom,ez hogy szokott működni.:D Azért jól esne,ha felajánlaná,h eljön min. félútig és egy köztes városban találkozunk (amit mindketten jól ismerünk). Vagy elvárhatom tőle,h Ő utazzon hozzám? És milyen hosszú legyen a randi kb? És mikor találkozzunk (este,v inkább délután?)

19/L


2013. júl. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor nálunk volt ilyen probléma, mindenképp köztes várost ajánlottam fel, hogy később ne legyen az ha összevesztek, hogy "bezzeg én a világ végére is kiutaztam hogy találkozhassunk"

Este hangulatosabb, de ezt ti döntsétek el mikor szeretnétek.

Az biztos, hogy randit ebbe a 32 fok melegbe nem beszélnék meg délutánra, inkább olyan 7-8 fele mikor már lejebb hül az idő. Azért nem jó izzadtan büdösen, az első találkozó. Milyen hosszú legyen? Ameddig jól érzitek magatokat együtt, kicsi csillag :-)

2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van dolgod épp ott, akkor utazz te. Ha nincs, akkor inkább ő. Ha kölcsönös a szimpátia, és van esély arra, hogy tovább léptek a randik után, akkor ennyi befektetés meg fogja neki érni.
2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első alkalommal eddig mindig a srác jött el hozzám, sőt, ők szoktak ragaszkodni hozzá, ha már olyan "randi-féle" szándékkal jön, és nem csak az egyetemi jegyzeteinket cseréljük ki, hogy félút legyen belőle. ugyanígy volt, mikor csak udvarolni jártak még, mielőtt összejöttünk volna.

aki képes lenne felhánytorgatni, hogy ő utazott hozzád 1 órát, ami nem egy nagy távolságra utal.., az elég gáz ember lehet.


ha tömegközlekedéssel oldanátok meg a dolgot, ahogy írtad is, akkor nem biztos, hogy az este olyan jó ötlet. felénk, tolna megyében elég gáz menetrend, főleg később este felé. de ezt ti tudjátok, hogy nálatok milyen. persze, a délutáni meleg nem a legkellemesebb, de nekem is volt már randim 35 fokban, nem azon múlt. :D


és persze, addig tart az ilyesmi, amíg jól érzitek magatokat, amíg az időtök engedi. :)

2013. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem általában 3-4 órás randijaim voltak. Ha te utazol, akkor ne estére időzítsd, mert éjszaka kellene utaznod. 19 éves lány ne utazzon éjszaka egyedül.

Kérdezz rá, hogy ő hol szeretne találkozni. Szinte biztos, hogy fel fogja ajánlani, hogy átmegy hozzátok.

2013. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is pont ezen dilemmáztam, mi végül egy köztes várost választottunk,ami kb egyforma távol van mindkettőnk lakhelyétől :)
2013. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!