Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30-as nőnek egy 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as nőnek egy 20-as éveinek közepén járó udvarló ciki, semleges, vagy inkább imponál?

Figyelt kérdés

Főként 30-as hölgyek válaszaira lennék kíváncsi. Az érdekel, hogy a korom számára zavaró lenne, vagy épp ellenkezőleg, örülne, hogy lekörözi a fiatalabb lányokat? (Nem szeretem az éretlen nőket :S )


F/25



2013. júl. 22. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze nálam fiatalabb pasival. Mondjuk én még csak a 20as éveim elejét taposom :D Ha 30 éves lennék akkor nem kellene egy 25 éves pasi max csak legyezgetné a hiúságomat de kapcsolatnak nem kellene. De ezt is emebere válogatja. Összességében örülnék neki de nem kellene a pasi.
2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 év nem olyan sok, lehet nem is nagyon látszik a korkülönbség, így nem zavarna. Ha nagyon kölyök képe van, úgy már igen.
2013. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

nem fogja zavarni, el sem tudnám képzelni agy ffi idősebb legyen, eddig sem, eztán sem,

szóval nyugi sok példa van erre, nem kell ezzel foglalkozni, csak a nővel ill. a kapcsolatra figyelj, ennyi, semmit nem kell másként tenned, szóval csak szeressétek egymást N

2013. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők kényesebbek az öregedésre mint a pasik. Rossz lenne ha én nőként ÖREGEBB lennék a pasimnál.
2013. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30 körültől elkezdenek a 40venes nők vadászni a pasikra. Sok oka van ennek. Főleg ha van gyerek de nincs férj. Ezt megfigyeltem magamon. Meg a frissebb húst mindenki szereti.

Amúgy amikor még kellett volna tapasztaltabb partner- sokat tanultam volna tőlük a 20-as éveimben, akkor meg nem kellettem a 30-as nőknek. Sajnos.

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

első: Nem oltani akarlak, nem csoda, hogy tizenéveseket nem szeretnél magad mellé. Én pl. 20 évesen azt hittem, hogy amíg nem kezdek őszülni, képtelen leszek az idősebb lányokat vonzónak találni. Ellenben most a nálam fiatalabbaktól falnak tudok menni.


harmadik: Köszönöm a rendkívül pozitív véleményt, de egyelőre gondolatkísérlet szintjén mozog az ügy. Csak gondolkodom, hogy érdemes-e belevágni. A világnézetünk is közös, és nekem külsőleg is nagyon tetszik. Ha belevágok és sikerrel járok, biztos lehetsz benne, hogy akkor már nem fog érdekelni :)


negyedik: Barátaimmal kb. velem egyidősnek saccoltuk ránézésre. Szerintem ő soha nem lesz nálam öregebb, max. idősebb :)

2013. júl. 22. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én 23 évesen most egy 30-as nővel vagyok együtt. A szex fantasztikus, de vannak súrlódások. A korom nem imponált neki, sokat kellett küzdenem érte, de végül is megérte.
2013. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!