Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a férfiaktól, nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktól, nem merek ismerkedni, randizni senkivel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és körülbelül egy éve ért véget egy hosszú kapcsolatom. Ezután kezdtem újra az ismerkedést, randevúzást. Nagyjából fél éve történt hogy találkoztam egy férfival és az illető nagyon erőszakos volt, kis híján megerőszakolt, még éppen el tudtam szaladni. Nem az első randi után történt a dolog és nem is a lakásán, de nem volt a közelben senki ezért nagyon-nagyon megijedtem. Azt hittem túl tudom tenni magam a történteken de úgy tűnik nem. Azóta rettegek a férfiak közeledésétől, nem merek kettesben maradni senkivel. Folyton attól rettegek hogy bántani akar, hogy rossz szándékú. Mindig az ominózus eset lebeg a szemem előtt, nem tehetek róla. Tudom hogy butaság és nem retteghetem végig az egész életemet, nem viselkedhetek úgy mint egy megszeppent szűz lány. Lehet hogy én vagyok túl érzékeny de nagyon nehezen élem meg a dolgot, sokszor rémálmaim is vannak és sírva ébredek.:(
2013. júl. 22. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez pszichológusért kiált, szóval érthető ez a fajta rémület kedves.
2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szegényke...:/

valahogy pedig meg kellene bízz a pasikban csak legalább néhány perc erejéig...:/


sajnos ha ez nemlesz meg bbenned nemfogsz part talalni..:/

2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is megerőszakolhatna már végre egy nő..
2013. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szemét, ezek bele sem gondolnak milyen következményei lehet egy ilyen tettnek? Hogy ezzel akár tönkretehetnek egy életet? Megnyugtatlak, a többség azért rendes.
2013. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én randizom veled :) Helyes 26 éves normális pasi vagyok írj rám hogy hol laksz meg hasolók :)

De kicsit félénk vagyok én is , lehet pont nekem szántak? :P

2013. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy szakembert,máshogy nem fog menni szerintem.Sajnálom ami történt! :(
2013. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehet hogy az a baj hogy soha nem mondtam el senkinek mert valamiért szégyelltem magam, mintha az én hibám lenne a dolog. Pszichológushoz nem igazán szeretnék fordulni, csak ha nincs más kiút.

Kedves 26 éves srác! Nagyon aranyos vagy, de szerintem még nem vagyok kész erre most, de tudom hogy nem minden pasi szemét.:)

2013. júl. 22. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha a közelben laksz azért megihatnánk egy ücsit :) Mint barátok :)
2013. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a közelben mit jelent, de pesti vagyok, azon belül is újpesti.:) Ígérni természetesen nem ígérhetek semmit, elég nehezen tudok sajnos most kapcsolatokat építeni.:(
2013. júl. 22. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!