Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám ezt 'legyözni? '

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt 'legyözni? '

Figyelt kérdés
A problémám az h, valamiért nem merek közeledni, közvetlen lenni (javarészt a nekem tetsző lányokkal). Nem is a külsőmmel nem vagyok megelégedve azzal semmi bajom vagyok amilyen.., viszont félek attól h nem lesz beszédtémánk,nem tudok vele közvetlen lenni, a visszautasítástól (itt arra gondolok amikor már bontakozik köztetek valami, és akkor hangzik el:"ez nem fog menni". Hogy tudnám ezt legyőzni? (ugy érzem emiatt sokszor magamba fordulok)23F
2009. okt. 22. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Félsz a visszautasítástól. Én is, mint mindenki, de próbálj meg közeledni, hidd el, kapsz majd pozitív visszajelzést is. A szöveg meg mindig adja magát, ha egy csaj le akar koptatni, az már a második mondatból kiderül. A szöveg meg mindegy ilyenkor. Ha meg mégis bejössz neki,mosolyogj folyamatosan, onnantól nyert ügyed van.
2009. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen!!!! A lányok szeretik, ha valaki mosolyog, attól magabiztosnak tűnsz és neki is mosolyt csalhatsz az arcára... 26L
2009. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Nekem az a véleményem, hogy ne légy nyuszi és ne félj a vissza utasítástól attól, hogy egy lány vissza utasít attól még nem dől össze a világ. Merj és ne félj oda menni ahhoz a lányhoz aki tetszik nagyon könnyen meg lehet állapítani ha egy lánynak nem jössz be. Pl.: egy mosoly (ahogy az előttem szólok is írták) sokat elárul.:)) A téma kérdés meg általános gond mindenkinél mindenki azon parázik, hogy "miről fognak beszélni" nem kell ezen rágódni az a lényeg, hogy ad magad és próbálj meg kedves, vicces, aranyos lenni a lánnyal és te is MOSOLYOGJ RÁ FOLYAMATOSAN!:) Egy dolgot azért tehetsz kicsit "nyomoz", hogy milyen dolgok érdeklik és ha van közös pl.: hobbi, sport, Tv műsor amit mind ketten szerettek akkor már meg is van a téma amiről remekül el tudtok beszélgetni. Attól sem kell félni, hogy mi lesz ha azt mondja, hogy "ez nem fog menni" akkor mi van?. Semmi megy tovább az élet, annak meg nincs értelme, hogy ilyen butaságok miatt fordulj magadba és ráadásul meg lehet, hogy elszalasztasz egy csajt!:)) Egy a lényeg, hogy ne félj az elutasítástól és nem kell félni a lányoktól nem harapnak!:) Sok Sikert!

Üdv:Dr. Dévid

2009. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!