Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Fontos!

Figyelt kérdés

Van egy 28 éves srác,aki féléve randizni akar velem,mindent megtett,hogy végre elmenjek vele,tegnap végül igent mondtam. Elvitt egy kilátóhoz és nagyon jót beszélgettünk meg elnevetgéltünk,nagyon jófej és nagyon kedves és jól is néz ki, a gond csak az,hogy én csak 18 éves vagyok... A kor különbség miatt pedig nem akarok vele együtt lenni,de úgy érzem nagyon oda vagyok érte. Folyamatosan azt kérdezgeti hogy leszek-e a barátnője,de nem tudok rá igent mondani,nekem ez a 10év sok :/

Szerintetek?



2013. júl. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked sok akkor ne menj bele. De ne azért ne menj bele mert a számok rabja vagy. 10 év csak egy szám, semmit nem jelent. Ha úgy érzed tudnál vele kapcsolatot kialakítani akkor hajrá.
2013. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy 10 évesnél már nem olyan rettentő a 10 év. Igaz így is soknak tűnik, de ha jól érzed magadat vele akkor sztem megér egy próbát :D
2013. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Izé nem 10 évesnél hanem 18 évesnél XD XD
2013. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem se sok a tíz év
2013. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A másik probléma,hogy a város egyik legjobb pasija és rengeteg riválisom van. Bár nem is olyan nagy baj mivel engem akar... vagyis úgy tűnik. Még meggondolom. Köszönöm mindenkinek a válaszokat,aranyosak vagytok!:)
2013. júl. 24. 13:06
 6/6 zoliba' ***** válasza:
hát ha őt nem zavarja.. Neki kéne cikinek éreznie,nem neked. Sztem hajrá!
2013. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!