Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kommunikációs probléma ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommunikációs probléma ez a ki írjon/telefonáljon először a másikra téma?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, nagyon bejön, de egy pár napja nem keresett. Azt hittem, meggondolta magát velem kapcsolatban és éppen dobni készültem. Ráírtam, és kiderült, hogy egyrészt számon tartotta, mikor beszéltünk utoljára, másrészt eléggé nehezményezte hogy nem kerestem. Azt hiszem, valami nem működik jól a történetben mert amúgy szoktam érezni, mikor okés ráírni valakire és mikor nem az. Most úgy tűnik, hogy valahogyan nem tudom kitalálni. Miattam van ez (én kommunikálok valamit rosszul, pl hogy nem szeretném többet látni vagy ilysesmi elijesztő dolog) vagy a srác parázik rajtam túl sokat?
2013. júl. 26. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a pasinak kéne írnia előbb de ezután neked kell menned ezek szerint dobjad szerintem miaz h nehezményezte ?
2013. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tulsagosan meg akartok felelni egymas szemelyes terenek a ne mmegserteseben vagy csak egy balfacan a srac, pipogya anyamasszonykatonaja. mondjuk elvarhato ma mar hogy a lany is felemelje a kagylot. nemde?
2013. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég rossz dolog a másikra várni.Vagyis az első lépés a fiúé az addig okés.De utána? Ha te sem keresed a fiút akkor a fiú is veheti úgy,hogy nem érdekled.Amúgy én is úgy amúgy vele, hogyha valakinek fontos vagyok nem várja,hogy csak én keressem.


Eléggé nem divat már ez az egyoldalú érdeklődés,így mennek tönkre a dolgok. :-)

2013. júl. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején a fiúnak kell keresnie a lányt.

De velem pl. eljátszották, a 3. hét után se kerestek, én meg azt hittem untatom, vagy valami baja van velem, nem akartam ráakaszkodónak tűnni, úgyhogy nem kerestem.

1 hét szünet után megkérdeztem hogy akkor mi legyen, elmondtam hogy úgy érzem nem érdeklem, aztán 30 percen át azon röhögtünk, hogy 1 héten át mindketten azt vártuk, hogy a másik fél hívjon.


Te is keresd a srácot. Nagyon szr érzés, mikor végig gondolod mit csináltatok eddig, és mindig arra jutsz, hogy te kerested, a lány meg úgy viselkedett mintha nem is érdeklődne irántad.

2013. júl. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!