Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok barátnőm apukájával, mit vegyek neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Holnap randizunk barátnőmmel, találkozni fogok az apjával és az anyjával is egy röpke pillanat erejéig. Gondoltam meglepem őket valamivel, ugye azért mégis csak első benyomás a fontos. Az anyukájának már megvan mit veszek, hiszen nő és szereti a virágot és a csokit. Az apukájával tanácstalan vagyok. Na most, a bökkenő ott van hogy mivel még kiskorú vagyok, sört - alkoholos italt illetve cigarettát nem adnak még nekem. Mit adhatnék neki aminek még úgy aránylag örülne is? Amúgy egy jó fej emberről van szó, nagyon bírom őt! Kérlek intelligens válaszokat adjatok. :) Előre is köszönöm!

2013. júl. 26. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogod magad és megkéred apukádat, hogy vegyen neked bort mert a barátnőd apjának akarod elvinni
2013. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én semmit nem adnék nekik, egyszerűen csak köszönnék. De ez az én véleményem.
2013. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

14:29-es: Sajnos azt hinné hogy én akarom meginni. :(

14:30-as: Az első benyomás a fontos, ha valamivel megnyerem őket, legalábbis a szimpátiájukat biztos nyert ügyem van később is. Meg aztán tisztelem őket..

2013. júl. 26. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Megkérsz valakit hogy vegyen neked valami finom töményet, ha alkoholizálni szeretnél apucinak.

De ez mind felesleges. Nem kell ajándékokkal halmozni a szülőket. Neked a lányuk kell és nem Ők! Fontos a jó kapcsolat, de felesleges ajándékokkal tömködni a szülőket!

2013. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor anyukádat megkérni? Vagy valami barátodat... Tuti van valaki a közeledben aki betöltötte a 18-at, és megérti, hogy a barátnőd apukájának akarsz venni ajándékot.

Jobb ötletem nincsen. akár az utcán is leszólíthatsz valakit, vagy valakit a hipermarketben... Én anno mikor még nemvoltam 18 naponta kértem meg idegen embereket hogy vegyen nekem cigit. :D

2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintemis a bor a megoldás de nemtudom ha nem tudsz venni neki bort akkor kérdezd meg barátnőd hogy mit tudnál venni az apukájának
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök feleslegesek ezek a dolgok.

Köszönsz egyszerűen és kész, nem várják el hogy ajándékozd őket, sőt. Elég ha jó fej vagy:D

2013. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem fogadod meg, hogy ne vigyél semmit? Ha tanácsot kérsz és nem fogadod meg, akkor miért teszed fel a kérdést?

Ne vegyél semmit, ne vigyél semmit! Én hatszor már átéltem ezt és soha nem vittem senkinek semmit mégis többéves kapcsolatok voltak. Születésnapokra sem, főleg nem első találkozásra.

Szerintem pont, hogy zavarba hozod őket az ajándékkal. Én az apja helyében biztos arra gondolnék puncsolsz és így akarsz megvenni, ergo elvágtad magad nálam. Gondolkodj el ezen.

Főleg mivel fiatal vagy senki se várja el, hogy vegyél ajándékot.

28F

2013. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Sosem vittem ajándékot szülőknek. Nem ettől lesz jó az az első benyomás.

Szülőként sem várom el az ajándékot. Főleg nem egy gyerektől, akinek még fizetése sincs.

Én jobban örülök egy flakon WD-40-nek, mint egy üveg bornak. :-)


37/F

2013. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!