Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyári táborba ahol nem ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári táborba ahol nem ismerek senkit hogy tudok becsajozni? Félénk vagyok eléggé?

Figyelt kérdés
"Rendes" tábor ott alvós nem ismerek senkit. Csúnya vagyok eléggé ebből következően nincs önbizalmam és félénk vagyok. 14/f Hogy tudok becsajozni?

2013. júl. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy.
2013. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így kb. sehogy. Alkohollal esetleg, de azt ebben a korban nem ajánlanám, és ki is vághatnak érte.


Esetleg megpróbálhatod összeszedni a tökeidet, és eljátszani, hogy nem vagy félénk. Ha ügyes vagy, csodákra képes trükk.

2013. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is most megyek egy Erzsébet táborba :DD
2013. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21:42: Ne felejts el Erzsébet utalványt vinni!
2013. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem felejtek fejbe tartom :PP
2013. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frank1997ize ***** válasza:
ha a nyári táborotokba van DISCO akkor ott simán tudsz főleg ha a haverjaid is ott vannak.(Mi így csináltuk a fonyódiban)
2013. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad,és menj oda a csajokhoz,és vágd be nekik a lompost
2013. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha össze haverkodtál a csajokkal, akkor, ha többet akarsz (elvégre egy táborba nem olyat keresel aki azt mondja, hogy szeretlek :D), a lényeg, hogy meglepd, álljon el hirtelen a szava (nem úgy értem, hogy vetkőzz gatyára, mert akkor mástól áll el a szava ), csak ne tudjon egy szót se szólni.

Pl. fogd meg a combját :D

2013. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CsAM válasza:

1: pofozd meg magad

2 mosd meg az arcod hideg vizben

3 mond azt hogy azert is

4 fogd meg az egik csaj segget akie formas es karold at... Tudod mit

Kell lusta vagyok irni.

Eloszor kezd egy csunyaval ha visszamosolyog vagy hasonlo akk mehetsz a szebbek

Fele. Aki mar kicsit tetszik es megvan azt el ne engedd

2013. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!