Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam a srácot randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam a srácot randizni, ha ő már kétszer elhívott csak nem értem rá?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön nekem a srác,egyszer találkoztunk eddig,amikor megismertük egymást,aztán elkezdtünk beszélgetni facebookon,és elhívott találkozni már kétszer is,csak nem értem rá pont. Arra gondoltam,most elhívom én,hátha ráér és eljön. :) Csak kicsit félek,mert ő olyan találkozóra hívott,ahol nem kettesben lettünk volna,hanem a haverjai is ott lettek volna. Én meg kettesben szeretnék vele lenni,ezért olyan talira hívom,ahol nem lesz más. De nem jöhetek ki belőle így rosszul? Bár egyértelmű,hogy flörtöl velem,de kicsit azért aggaszt,hogy ő nem kettesben akart találkozni. El merjem hívni így?

19/L


2013. júl. 27. 23:25
 1/5 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem hívd el, egy próbát megér.
2013. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el mert elég lohasztó ha nem érsz kétszer is..
2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is randira hívás, hanem visszahívás...Próbáld meg...sok sikert :)
2013. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be akart mutatni a haverjainak semmi extra és hívjad csak el valahova semmi rossz nem történhet :)
2013. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd, az meg hogy töketlen, és társasági randit szervez az ő problémája.
2013. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!